reklama

Najpopularniejsze meble metalowe

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.12.2020 13:00,
Meble metalowe cieszą się obecnie dużym powodzeniem i dużą popularnością. Są bardzo wytrzymałe. Znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie liczy trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Meble metalowe wyróżniają się wysoką estetyką i możliwością malowania na dowolny kolor.
Najpopularniejsze meble metalowe

Meble metalowe to meble higieniczne. Metal to materiał, który nie sprzyja rozwojowi bakterii, meble metalowe można poddawać zabiegom odkażającym bez ryzyka zmiany wyglądu i struktury mebli. Dlatego znajdują zastosowanie w placówkach medycznych, w szpitalach i w przychodniach.

Swoją popularność meble metalowe zawdzięczają też dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz na duże obciążenia. Metalowe konstrukcje zazwyczaj można dowolnie kształtować, regulować wysokość i szerokość szaf, szafek i regałów oraz dowolnie konfigurować ustawienie półek. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowych wzmocnień metalowych konstrukcji, zamków szyfrowych, solidnych zawiasów.

Regały metalowe

Jednymi z najpopularniejszych mebli metalowych są regały metalowe. Znajdują zastosowanie w magazynach, garażach, piwnicach, spiżarniach, doskonale sprawdzają się jako meble warsztatowe z oferty sklepu regały.biz.

Metalowe szafy

Metalowe szafy to idealne meble do biur, archiwów, bibliotek i innych instytucji publicznych. Szafy metalowe potrzebne są wszędzie tam, gdzie przechowuje się duże ilości dokumentów bieżących i archiwizowanych.

Szczególnie archiwa, gdzie ważne dokumenty przechowuje się przez wiele lat, wymagają wyposażenia odpornego na uszkodzenia mechaniczne, na wilgoć i na korozję. Dokumenty przechowywane w metalowych szafach są zabezpieczone przed ewentualnym pożarem, zamoczeniem. Zawartość szaf zamykanych na klucz jest też zabezpieczona przed dostępem osób niepowołanych i przed kradzieżą.

Meble ogrodowe

Bardzo popularnymi meblami metalowymi są meble ogrodowe. Doskonale sprawdzą się przy długim użytkowaniu. Nie ulegają uszkodzeniom pod wpływem zbyt wysokich i zbyt niskich temperatur, promieni UV, opadów deszczu i śniegu. Meble ogrodowe to głównie metalowe stoły i krzesła.

Inne konstrukcje

Do mebli metalowych zaliczają się też konstrukcje odbiegające swym wyglądem od tradycyjnego regału, szafy czy stołu. To różnego rodzaju stojaki, kosze, skrzynie, pojemniki, sejfy.

Meble metalowe można dziś spotkać w każdym pomieszczeniu socjalnym, w biurze, szatni. Coraz więcej osób wybiera tego rodzaju meble do swoich mieszkań.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy