reklama

Zmarł radny i zasłużony prezes

, Polityka, Wiadomości, 10.12.2020 07:00, red
W wieku 63 lat zmarł Antoni Mojżesz - kęcki radny i honorowy prezes klubu w Nowej Wsi.
Zmarł radny i zasłużony prezes
Smutną wiadomość przekazał w środę (9.12) wieczorem klub z Nowej Wsi.

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy ze dziś odszedł od nas ANTONI MOJŻESZ wspaniały człowiek, wielki przyjaciel, znakomity Prezes za którego kadencji Niwa odniosła największe sukcesy w historii klubu!
Szczere wyrazy współczucia rodzinie zmarłego składają Zarząd, zawodnicy oraz kibice

- czytamy na profilu klubu.

Antoni Mojżesz miał 63 lata. Od wielu lat był radnym kęckiej Rady Miejskiej. Był także wieloletnim prezesem Niwy. Za jego czasów piłkarze awansowali do V i IV ligi. To dla tej małej miejscowości było epokowe wydarzenie. Świetnie spisywały się także grupy młodzieżowe. Z prezesowania zrezygnował kilka lat temu, gdy pojawił się problem łączenia obu funkcji. Pozostał jednak honorowym prezesem, cały czas aktywnie angażując się w działalność klubu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy