reklama
reklama

Łukasz Świrk uruchomił Centrum Akrobatyczne

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.08.2021 18:35,
Od sierpnia trwają zapisy na zajęcia
Łukasz Świrk uruchomił Centrum Akrobatyczne
Łukasz Świrk, znany w regionie wspinacz oraz dwukrotny finalista programu Mam Talent lubi zaskakiwać. Tym razem Człowiek Flaga przygotował coś wyjątkowego dla dzieci i młodzieży.

CENTRUM AKROBATYCZNE to nowo otwarta szkoła akrobatyki, w której zajęcia prowadzić będzie słynny akrobata.

Jak sam mówi od dawna marzył o tym, by założyć swoją szkółkę, gdzie będzie mógł zarażać pasją kolejne pokolenia i poszukiwać nowych talentów.
Centrum akrobatyczne znajduje się w Wadowicach, przy ul. Zatorskiej 2. Od sierpnia trwają zapisy na zajęcia. Teraz jest ostatni moment by dopisać się do grup.
Zajecia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-18 lat.

Obowiązuje podział ze względu na płeć i wiek. W ofercie znajdują się zajęcia akrobatyczne na ścieżce gimnastycznej oraz akrobatyka powietrzna na kołach, szarfach, strapsach. Dla chłopców przewidziano także naukę elementów takich dyscyplin jak parkour oraz streetworkout.

W obiekcie znajdują się dwie duże sale ćwiczeń: do akrobatyki naziemnej oraz powietrznej. Sale są wyposażone w nowy, profesjonalny sprzęt najlepszej jakości.
Zajęcia będą bardzo urozmaicone i poza efektem fizycznym przyniosą dzieciom także wiele zabawy. Przewidziane są niewielkie grupy a każdy z uczestników będzie miał swój rekwizyt.

Dzięki temu efekty pracy będą szybsze i lepsze. Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach 1 lub 2 razy w tygodniu. Obowiązują zniżki dla rodzeństwa.
Szkolenia rozpoczynają się już 6 września, dlatego czasu by się zapisać jest naprawdę niewiele. Można tego dokonać pisząc wiadomość mailową na adres: [email protected].

Więcej informacji można uzyskać także dzwoniąc pod numer 888508677. Gorąco zachęcamy do zapisów.reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy