reklama

Łukasz Świrk uruchomił Centrum Akrobatyczne

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.08.2021 18:35,
Od sierpnia trwają zapisy na zajęcia
Łukasz Świrk uruchomił Centrum Akrobatyczne
Łukasz Świrk, znany w regionie wspinacz oraz dwukrotny finalista programu Mam Talent lubi zaskakiwać. Tym razem Człowiek Flaga przygotował coś wyjątkowego dla dzieci i młodzieży.

CENTRUM AKROBATYCZNE to nowo otwarta szkoła akrobatyki, w której zajęcia prowadzić będzie słynny akrobata.

Jak sam mówi od dawna marzył o tym, by założyć swoją szkółkę, gdzie będzie mógł zarażać pasją kolejne pokolenia i poszukiwać nowych talentów.
Centrum akrobatyczne znajduje się w Wadowicach, przy ul. Zatorskiej 2. Od sierpnia trwają zapisy na zajęcia. Teraz jest ostatni moment by dopisać się do grup.
Zajecia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-18 lat.

Obowiązuje podział ze względu na płeć i wiek. W ofercie znajdują się zajęcia akrobatyczne na ścieżce gimnastycznej oraz akrobatyka powietrzna na kołach, szarfach, strapsach. Dla chłopców przewidziano także naukę elementów takich dyscyplin jak parkour oraz streetworkout.

W obiekcie znajdują się dwie duże sale ćwiczeń: do akrobatyki naziemnej oraz powietrznej. Sale są wyposażone w nowy, profesjonalny sprzęt najlepszej jakości.
Zajęcia będą bardzo urozmaicone i poza efektem fizycznym przyniosą dzieciom także wiele zabawy. Przewidziane są niewielkie grupy a każdy z uczestników będzie miał swój rekwizyt.

Dzięki temu efekty pracy będą szybsze i lepsze. Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach 1 lub 2 razy w tygodniu. Obowiązują zniżki dla rodzeństwa.
Szkolenia rozpoczynają się już 6 września, dlatego czasu by się zapisać jest naprawdę niewiele. Można tego dokonać pisząc wiadomość mailową na adres: [email protected].

Więcej informacji można uzyskać także dzwoniąc pod numer 888508677. Gorąco zachęcamy do zapisów.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy