reklama

Od rana strażacy z gminy Andrychów w akcji

Na sygnale, Wiadomości, 28.08.2021 10:22,
Strażacy zostali wezwani do kilku akcji.
Od rana strażacy z gminy Andrychów w akcji
To nie jest spokojne sobotnie (28.08) przedpołudnie w gminie Andrychów. Od rana strażacy zostali wezwani już do trzech zdarzeń.

Rano interweniowali w mini zoo w Inwałdzie. Jeden z mieszkańców zauważył kłęby dymu unoszące się z ośrodka. Okazało się, że... pali się tam duże ognisko.

Około 10:00 strażacy zostali wezwani do Sułkowic na ulicę Sadową, gdzie zapalił się samochód osobowy. Nikomu nic się nie stało. Auto spłonęło całkowicie.

Chwilę potem kolejne zdarzenie - na granicy Andrychowa z Inwałdem, w rejonie restauracji "Złota Rybka" na drodze krajowej nr 52, doszło do kolizji z udziałem czterech samochodów. Tam również nie ma poszkodowanych.

Utworzył się tam spory korek [na zdjęciu].

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy