reklama

KORYTA BIESIADNE, OBIADY DNIA, CATERING Z DOWOZEM

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.11.2020 11:05,
Catering Andrychów jest lokalną firmą specjalizującą się w usługach gastronomicznych.
KORYTA BIESIADNE, OBIADY DNIA, CATERING Z DOWOZEM

Rozbudowany wachlarz usług z atrakcyjnymi cenami to argumenty które zachęcają do sprawdzenia oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Menu cateringowe to dania ciepłe oraz zimne, koryta biesiadne a także półmiski mięs które możecie komponować sami lub wybrać coś z gotowych propozycji. W menu zimnym znajdziecie wiele propozycji przekąsek, sałatek lub innych przysmaków które sprawią że świętowanie w domowym zaciszu będzie ucztą z prawdziwego zdarzenia

Dostępne menu oraz wiele istotnych informacji możecie uzyskać na stronie https://catering-andrychow.pl/ a także odwiedzając fun page na facebook https://www.facebook.com/cateringandrychowpl . W codziennej ofercie możecie znaleźć także obiady dnia serwowane z dowozem pod wskazany adres na terenie gminy Andrychów. Obiady dnia serwowane są w cenie 17zł w tygodniu oraz 18zł w weekendy za zestaw dwudaniowy. Zamówienia możecie składać telefonicznie w godzinach 10:00 -21:30.


WESELA, KOMUNIE, KONFERENCJE FIRMOWE, OBSŁUGA EVENTÓW SPORTOWYCH, STAŁA WSPÓŁPRACA

Catering Andrychów oferuje również organizację przyjęć weselnych, chrzcin, komunii, oraz wszystkich innych okazji które pragniecie celebrować w najbliższym gronie. Dysponując profesjonalnym sprzętem, sprawimy że Twoja okazja będzie wyjątkowa. Menu uszyte na miarę Waszych potrzeb, możliwość wynajęcia stołów i krzeseł, profesjonalne doradztwo i pomoc w organizacji przyjęcia. Przygotowanie bufetów konferencyjnych oraz przerw kawowych w Twojej firmie z profesjonalną obsługą również nie sprawia nam trudności. Usługi cateringowe świadczymy w promieniu do 30 km. Oferujemy również stałą współpracę z firmami, obiektami wypoczynkowymi i sportowymi.

ANDRZEJKI ORAZ OFERTA ŚWIĄTECZNA

Przygotowaliśmy oferty na najbliższe okazje, Andrzejki, oferta świąteczna (Wigilijno – Bożonarodzeniowa ). Posiadamy jeszcze wolne terminy na okres komunijny 2021 i 2022. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałami na stronach WWW i Facebook. Serdecznie zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami 796 470 404 – marketing, obsługa imprez, koryta, catering, oraz 537 488 135 – obiady dnia.


KONTAKT

796 470 404 – marketing, obsługa imprez, koryta, catering,

537 488 135 – obiady dnia.

https://catering-andrychow.pl/

https://www.facebook.com/cateringandrychowplZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy