reklama
reklama

Fit Obiady w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.03.2023 08:35, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Na wynos, na dowóz, na zdrowie.
Fit Obiady w Andrychowie

Zdrowe odżywianie to podstawa budowania odporności organizmu każdego człowieka. Odpowiednio zbilansowany jadłospis pomoże nam nie tylko utrzymać swoje zdrowie na wysokim poziomie ale także zgubić zbędne kilogramy i poprawić wygląd sylwetki. Stabilna dieta poprawia samopoczucie, funkcjonowanie organizmu oraz aparatu ruchowego ciała.

Catering Andrychów wychodzi naprzeciw osobom które chciałby odżywiać swój organizm odpowiednio zbilansowanymi posiłkami. W cenie 25zł możecie zamówić FitLunch, posiłek który komponowany jest z dbałością aby dostarczyć do organizmu potrzebne wartości odżywcze takie jak:

- białka

- zdrowe tłuszcze

- węglowodany

- błonnik

- witamy

oraz wiele innych cennych składników pochodzących z naturalnych źródeł. Posiłki dostarczane są pod wskazany adres od poniedziałku do piątku. Zamawiać możecie pod nr 537 488 135.

KONTAKT:

OBIADY DNIA , FiTLUNCH - 537 488 135

IMPREZY, CATERINGI, WESELA, CHRZCINY, KOMUNIE, WYPOŻYCZ SPRZĘT - 796 470 404

WWW.CATERING-ANDRYCHOW.PL

https://www.facebook.com/cateringandrychowpl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy