reklama
reklama

Wstrzymana budowa nadajnika. Dwie anteny wylądowały na komisariacie

Gospodarka, Wiadomości, 22.03.2023 07:30, red
Sprawą budowy nadajnika będzie się teraz zajmować policja.
Wstrzymana budowa nadajnika. Dwie anteny wylądowały na komisariacie
Od wielu lat trwa batalia mieszkańców Izdebnika o wstrzymanie budowy nowego nadajnika telekomunikacyjnego sieci Play w Izdebniku w gminie Lanckorona. Nowy maszt ma mieć 55 m wysokości, a na jego szczycie znajdzie się w sumie 12 anten.

Nie wszyscy mieszkańcy chcą się zgodzić na budowę masztu.


Nie pomogły jednak protesty, apele, odwołania i skargi. Inwestor dostał pozwolenie na budowę i niedawno na wyznaczone miejsce zwiózł elementy wielkiego masztu. Ale wszystko wskazuje na to, że budowa zostanie wstrzymana. Elementy masztu wylądowały bowiem na komisariacie policji jako dowód w sprawie, w której policja będzie prowadzić swoje czynności, być może nawet śledztwo. To zatem jeszcze nie koniec sprawy.

(…) z Bożą opieką udało się słowo zamienić w czyn i dwie anteny z masztu jako dowód w sprawie wylądowały na komisariacie w Kalwarii Zebrzydowskiej wraz z zawiadomieniem, w skrócie ujmując o możliwości złamania prawa przez inwestora sieć Play i Nadleśnictwo upraszam o pomoc prawna i merytoryczna w kwestii sporządzenia szczegółowego zawiadomienia z uzasadnieniem aby ułatwić prace Policji przed przekazaniem Prokuratorowi. Dziękuje dziś Rodzinie za to ze moge na Was liczyć! Ostatecznie Matka Boża Kalwaryjska po raz kolejny pokazała , że nigdy nie zawodzi tych co pod Jej opiekę się oddają. Stawianie masztu chwilowo wstrzymane. Na jak długo? Znowu zależeć będzie od dobrych ludzi-co zrobią wspólnie

– poinformował we wtorek (21.03) pan Paweł, zaangażowany w walkę o wstrzymanie budowy nadajnika.
Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, informuje nas, że policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie zgłoszenia samowoli budowlanej.foto: Paweł Kopko
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 23.03.2023 11:48

To jeszcze jedna propozycja - niech p. K wyjdzie na ten maszt - jak św. Szymon Słupnik. I do nieba bliżej i maszt zablokowany i szansa na świętość ... ;-)

obserwator2012, 23.03.2023 10:04

prawda jest taka:podobno ktoś ukradł anteny z placu budowy p. Kopko je znalazł i oddał na komisariat . ps. Szpital w Andrychowie poszukuje elektromontera z niebiańskim poparciem do robót wysokościowych.

cath, 22.03.2023 20:58

Proponuje by pan Pawel zajął się przelatującym samolotami bo może kury przestały mu się nieść.Zawsze lepiej walczyć z masztem telefonii niż z uporczywie logujaca się do BTS.Głupich nie sieją sami się rodzą .

zbanowany, 22.03.2023 11:46

jaką "z Bożą pomocą" - a Szanowny katol używa tel komórkowego? A Szanowny Farosz i ekipa parafialna ma tel komórkowe ?

oshin22, 22.03.2023 09:13

Dymu używa....

obserwator2012, 22.03.2023 08:08

A p.Kopko,to tam-tamów używa do kontaktu z innymi-zabrać mu je ,bo bez homologacji