reklama
reklama

DNI OTWARTE SZKÓŁ ZDZ W KĘTACH!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.03.2022 07:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szkoły ZDZ w Kętach nabierają rozpędu!!!
DNI OTWARTE SZKÓŁ ZDZ W KĘTACH!

Uprzejmie zapraszamy do naszych szkół wszystkich uczniów

klas ósmych szkół podstawowych na

DNI OTWARTE SZKÓŁ ZDZ

w dniu 30 marca o godz. 10:00 - Kęty ul. Żwirki i Wigury 27b,


Szkoły ZDZ w Kętach nabierają rozpędu!!!

Ostatnio można było usłyszeć o niemałych osiągnięciach uczniów naszych szkół , mamy tutaj na myśli wyróżnionych Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Paulinę Soj z Liceum Ogólnokształcącego w Kętach ZDZ oraz Dawida Dębowskiego z Technikum w Kętach ZDZ . Na zbieraniu naukowych laurów jednak się nie kończy.

Ogromnym sukcesem jest zwycięstwo naszej uczennicy Liceum kosmetycznego Patrycji Gajczak, która zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „XII Liga Młodych Kreatorów” tym samy zapewniła sobie wyjazd do Albanii i udział w Międzynarodowym konkursie dla Kreatorów! Całe wydarzenie było relacjonowane przez naszych zdolnych uczniów z Technikum fotografii i multimediów.

W programie oprócz prezentacji kierunków kształcenia, naszych bogatych pracowni zawodowych: kosmetyczna , , informatyczna, fotograficzna i inne, wiele atrakcji, pokaz sztuk walki, pokazy ratownictwa medycznego, szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy makijażu, strefa gamingowa oraz wiele niespodzianek związanych z naszymi kierunkami.

Bogata oferta kształcenia, dużo nowych propozycji.

ZAPRASZAMY!

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy