Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Radny Tadeusz Sarlej

, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 07.01.2018 12:00, PG
Przed świętami o problemach Andrychowa rozmawialiśmy z radną opozycji Alicją Studniarz, a dziś naszym gościem jest radny Tadeusz Sarlej, który popiera burmistrza Andrychowa.
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Radny Tadeusz Sarlej
Radnego pytamy o bieżące andrychowskie sprawy - nową komunikację gminną, drogie śmieci, planowaną budowę krytego basenu oraz plusy i minusy obecnej kadencji.

Zobaczcie rozmowę.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

alamo, 28.01.2018 19:19

Panie Tadku, szkoda, że takie pierdoły Pan opowiada. A Pani "redaktor" to już od dawna do wymiany. Ale jakość portalu jak i nowa strona "schodzi na psy".

jerzymarchewka, 09.01.2018 09:14

No nie. Co to za gość? No jak takich mamy radnych to wcale się nie dziwię , że mamy co mamy. Takich bzdur i nielogicznych zdań nie słyszałem od lat. A najlepsze tłumaczenie dlaczego opozycja nie ma żadnej władzy w radzie. Parodia. Strażaku Tedi . Zdejmij z głowy przyciasny hełm bo uciska na zwoje w mózgu.

zandrychowa, 08.01.2018 18:08

Spoko gość

waldi1, 08.01.2018 08:36

Nie którzy ludzie PO są w porządku,jest ich b. mała garstka ale są.

waldi1, 08.01.2018 08:36

Nie którzy ludzie PO są w porządku,jest ich b. mała garstka ale są.

8866640spinderman, 07.01.2018 20:21

Z uwagą wysłychałem pana radnego T. Sarleja, zreguły prawie nigdy nie mam wytrwałości by śledzić do konca wypowiedzi na wszelkich portalach, ale gościu jest OK - można wyprowadzić wniosek, że nie była to ustawka pod potrzeby kampani żakolandii. Mam pewne zastrzeżenia odnosnie wypowiedzi w zakresie plusów i minusów - to jednak drobnostka - trema przed szkłem robi swoje - zwłaszcza w tym wieku. Pozdrawiam radnego.

Izik, 07.01.2018 19:19

I wtedy Igorku zgorzkniejesz do reszty. :-D:-D:-D.

igor102, 07.01.2018 18:59

byle do listopada...ludzie trzeci raz już nie łykną tej propagandy...nie pomogą już wywiady w TVP Kraków załatwione po znajomości ani nowe internetowe trolle;-)))

Izik, 07.01.2018 18:27

Pozdrowienia dla Pana Radnego. Drobne uzupełnienie wypowiedzi. W budżecie na 2018 zgodnie z info urzędu do wykonania przewidziano- ul. Skornicką, ul. Włókniarzy, ul. Słoneczną, dwie drogi w strefie, parking przy kościele i przy cmentarzu w S.Bolecinie, droge dojazdową do budynków wielorodzinnych. Jest też duża kosztownych inwestycji kubaturowych w oświacie. Pozdrawiam serdecznie.

stan, 07.01.2018 17:24

Wyjątkowo ciekawy wywiad ! , zaskakuje rzeczowość wypowiedzi i rozeznanie w sprawach problemow z jakimi boryka się nasze miasto . Jestem pod wrażeniem zaangażowania pana Tadeusz w rozwiązywanie problemów mieszkańców naszej gminy. Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !.

igor102, 07.01.2018 16:34

ło matko....ten pan jest ze Zdziskowej drużyny ? to ja już nie mam więcej pytań;-(((

Ca-ro, 07.01.2018 16:18

Uszy bolą jak słucha się tych wypocin ,kto w dzisejszych czasach funduje mieszkańcom śmierdzące diesle jak wszyscy od nich uciekają,kto zezwolił budować markerty bez odbioru opakowań.Mówi pan ,że wszystkie inwestycje poprzedników zostały wykonane a co z rondem na straowiejskiej,projekt kosztował około 1ml i przepadł,a co z projektem i makietą centrum kultury zamiast kotłowni na starowiejskiej.Mozna by było dużo wymieniać jak się marnotrawi pieniądze podatników i nikt za nic nie odpowiada.Urzędnik powinien odpowiadać za błędne decyzje i dopóki tak będzie hulaj duszo piekła nie ma bo i co mi mogą zrobić