Była premier Beata Szydło odwiedziła Andrychów [FOTO]

, Polityka, Wiadomości, 06.01.2018 16:40, WB
W świąteczną sobotę (6.01) Andrychów odwiedziła była premier Beata Szydło.
Była premier Beata Szydło odwiedziła Andrychów [FOTO]
O tej niespodziewanej wizycie niewielu wiedziało, a nieliczni dostali zaproszenie. Limuzyna z Beatą Szydło podjechała pod kościół w sobotnie popołudnie. Spotkanie dla działaczy i sympatyków PiS z Beatą Szydło odbyło się na terenie parafii św. Macieja w Andrychowie.

Elementem wydarzenia była m.in. msza św. odprawiona w kameralnym gronie w kryptach kościelnych. Tam też zorganizowano poczęstunek dla przybyłych gości.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

repart, 21.08.2018 12:18

Halo! Może ktoś wie czy b. premier Szydło jako wicepremier ds społecznych i wspierania zwłaszcza seniorów przyczyniła się czy doprowadziła do budowy choć jednego domu dziennej opieki nad seniorami mniej sprawnymi w Polsce? Czy też to samorządy lokalne i parafie blokują ich budowę z braku chęci i pieniędzy bo przecież najpierw basen za miliony albo tynkowanie jakiegoś innego domu parafialnego?

zandrychowa, 29.01.2018 12:27

Dokładnie

berni, 25.01.2018 13:34

Dość komiczna sekta...

andrych0wianka17, 23.01.2018 13:04

@igor102 prymitywna to jest ale Beatka- wieś tańczy i śpiewa. Niech ona się lepiej zajmie czymś na czym się zna- przynależnictwie do koła gospodyń wiejskich HAHAHAHA

wolfgang, 19.01.2018 10:48

wolfgang, 19.01.2018 09:43 niżej cytat dominikanina ojca Ludwika Wiśniewskiego ,w 2006r odznaczony został przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2015 został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski[8]. W tym samym roku został honorowym obywatelem Wrocławia[9], otrzymał nagrodę "Pontifici"[10] oraz Perłę Honorową Polskiej Gospodarki (w kategorii krzewienie polskich tradycji i wartości patriotycznych), przyznawaną przez redakcję Polish Market[11]. ❝Oto na naszych oczach umiera w Polsce chrześcijaństwo. I nie jest to wynik propagandy libertyńskiej, zabiegów kół masońskich czy międzynarodowych spisków. Chrześcijaństwo wykorzeniamy my sami, duchowni i najgorliwsi członkowie Kościoła.❞ (...) Przed kilkoma miesiącami wysłałem do niemal stu polskich biskupów list, w którym starałem się zdefiniować najpilniejsze zadania stojące przed polskim Kościołem. Pisałem go w przekonaniu, że to już mój ostatni głos na temat sytuacji w polskim Kościele. W międzyczasie zrozumiałem jednak, że dramat się pogłębia. (...) Coraz więcej osób przestaje identyfikować się z Kościołem. Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego odnotował ostatnio najwyższy od kilku lat spadek uczęszczających do kościoła. W 2016 r. liczba ta spadła w porównaniu z rokiem 2015 o ponad 3 proc. i wynosi 36,7 proc – najmniej w powojennej historii Polski. Cóż się takiego stało? Wprowadziliśmy w naszą religijność element, który ją rozsadza: wrogość. Jesteśmy nią nie tylko zarażeni, ale przyzwyczailiśmy się do niej: stała się do pewnego stopnia wręcz naszym znakiem rozpoznawczym. A gdzie jest wrogość, tam prawo obywatelstwa ma nienawiść – wroga przecież należy zniszczyć. Można więc pluć, drwić i deptać ludzi, można bezpodstawnie oskarżać ich o niegodziwości, a nawet zbrodnie, i równocześnie powoływać się na Ewangelię, stroić się w piórka obrońcy chrześcijańskich wartości i Kościoła, odbywać pielgrzymki na Jasną Górę, składać świątobliwie ręce do modlitwy i ukazywać w mediach rozmodloną twarz. Przecież to już nie jest chrześcijaństwo, tylko jego parodia.

igor102, 09.01.2018 20:43

bezmózg odkrył że Pani premier nazywa się Szydło ponieważ pochodzi Szydłowca ....szacun dla twoich rodziców...tylko dlaczego kupowali ci ołowiane zabawki ?

8866640spinderman, 09.01.2018 20:20

Nie nazwał bym była premier " prymit. (.... b.) -takie określenie jest krzywdzące - wręcz przeciwnie jest inteligentną i sympatyczną osobą, jedynie mam żal do Niej o to, że dała się wpuścić w maliny przez starych kawalerów nie mających pojęcia o rodzinie, życiu ora problemach z jakimi każda bez wyjatku rodzina w RP ma do czynienia. Mam też pretensje o to ,że jako osoba publiczna nie bierze pod uwagę faktu, że ludzie mają dość panoszenia się kleru w przestrzeni publicznej iw trącania do polityki.

igor102, 08.01.2018 19:16

ech....a jeszcze nie tak dawno premierem była prymitywna baba z Szydłowca wąchająca kotleciki,przekopująca ziemię na metr w dół,przewracająca się na niemieckim czerwonym dywanie...i taki Hyży Ruj który zajumał Polakom wszystko co się dało...biedak musiał uciekać za chlebem razem z Grasiem do Brukseli.....I komu to ku....a przeszkadzało ???

wzroczyny16, 08.01.2018 18:35

o sense in putting white skin This woman can not learn. I would ask one and only question of the Deputy Prime Minister, namely whether she has already built someone promising for water - he has nothing to do with others. The Prime Minister is a very nice and nice person, but as the proverb says "I do not mean what shines"

wzroczyny16, 08.01.2018 18:28

Niema sensu zadawania jakichkolwiek pytań Ta pani dobrze zna swoje kompetencje dlatego woli szlifować zakamarki kościelne - tu nic jej nie grozi i nie musi z niczego się tłumaczyć . Zadał bym jedno jedyne pytanie Pani wicepremier a mianowicie czy wybudowała już en obiecany ludziom wodociąg - przecież zapewniała ,że wsłuchuje się w głosy swoich wyborców - ile prawdy w tych obietnicach napewno pozostanie jej słodką tajemnicą. Pani premier jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, ale jak mówi przysłowie " nie to złoto co się świeci "

taranczako, 08.01.2018 11:01

Wwarto zapytac b. premier Szydlo ile za jej premierostwa pobudowano czy odremontowano kilometrow drogi krajowej lub chociaz zaplanowano, czy drog w jej rodzinnej ziemi oswiecimskiej, jakby sie bala ze ktos powie ze sobie prywatna droge buduje. Gierek, Bielecki, Tusk nie mieli takich obkejci. Teraz lansuja Via Karpatie a na Podbeskidziu tylko sie modla. Nawet niedawny remont linii kolejowej i tego mostu kolejowego w Andrychowie zaplanowano za premier Kopacz. Malopolsko Zachodnia zaplacz!

marcin1970, 07.01.2018 21:27

Ależ nowych nicków potworzyło tych 3 klakierów zalkolanii co nie stracili wiary :) Walka o premię idzie pełną parą :) PS. Tomasz2 - do jakiej zazdrości i jadu są zdolni klakierzy w komentarzach na serio pokażą prawdopodobnie dopiero jutro. Bo wczoraj i dziś szef tak od czasu do czasu śledzi ich postepy. Jutro jak trzeba będzie wpaść do Andrychowa do "pracy", zmotywuje ich na serio.

marcin1970, 07.01.2018 21:26

Ależ nowych nicków potworzyło tych 3 kalkierów co nie stracili wiary :) Walka o premię idzie pełną parą :) PS. Tomasz2 - do jakiej zazdrości i jadu są zdolni w komentarzach na serio pokażą prawdopodobnie dopiero jutro. Bo wczoraj i dziś szef tak od czasu do czasu śledzi ich postepy. Jutro jak trzeba będzie wpaść do Andrychowa do "pracy", zmotywuje ich na serio.

tomasz2, 07.01.2018 21:13

Ale sceny zazdrości urządzają klakierzy zakolandii. Jakby jad i agresja z ich strony nie wystarczyły. Poza tym znów to samo. Jak taki jeden mój imiennik ze swoją świtą w pierwszych rzędach żadnych scen nie urządzają klakierzy. Jak tylko nie ma go, od razu jad, agresja.

8866640spinderman, 07.01.2018 20:38

To spotkanie nie odbyło się w piwnicy ale w odrestaurowanej części dolnej budynku, gdzie mają systematyczne stałe schadzki - owieczki dają po kolędzie więc pleban może sobie pozwolić na spotkania z lepszymi - dobrze przesortowanymi sługami "bożymi" /Pani Beata / wicepremierka nie musi się przecież nikogo obawiać , jest miła i sympatyczna - raczej bardziej boi się starego kawalera niż ludzi - trudno; tak już ma i koniec.

zandrychowa, 07.01.2018 17:49

Widzę że strach przed otwartymi spotkaniami z wyborcami i mieszkańcami w szeregach PISu jest ogromny skoro ukrywają się po piwnicach

igor102, 07.01.2018 16:47

w sumie proboszcz mógłby zaprosić też kogoś z PO-ZSL...ale wtedy konieczne byłoby zatrudnienie ochrony - wiadomo złote kielichy i inne drogocenne rzeczy...wszystko tam leży na wierzchu;-)))

Maksymilian, 07.01.2018 16:05

8866640itd.Skoro wiesz o kogo chodzi to pisz nieuku po uniwersytecie marksizmu-leninizmu z WIELKIEJ litery.Mały to ty jesteś.

krisu78, 07.01.2018 15:36

Przyjechała bez zgody szefa i dlatego klakierzy dostają szału? Ale niech ta kobieta wie co kryje się za fałszywymi uśmiechami zakolandii. dodatkowo dla zakolandii to doskonała okazja żeby odciagnąć uwagę od tego co dzieje się np wokół nowej komunikacji. Ale i tak poziom agresji i jadu zakolandii zaskakuje. Oj pali grunt pod nogami, pali....

8866640spinderman, 07.01.2018 15:26

maksymilian /nick nie posiada osobowości, więc mała literka/. Powiedz mi stary wyjadaczu - uczniu wieczorowej andrychowskiej sorbony od kiedy tak ważna osoba, jaką bez wątpienia jest była Pani premier - obecnie w randze wicepremiera wdaje się w sekciarskie dziwne lokalne układy z kościelnym guru. Czy to jest normalne by w kraju , którego konstytucyjne zapisy wyraźnie stanowią o rozdziale kościoła od państwa dzialę takie dziwne rzeczy, taka osoba powinna razem z jej promotorem siedzieć w zakamarkach zakonu, jeśli ma takie powoałonie i misję a nie udawać ,że nadaje się do sprawowania funkcji publicznych. Pozdrawiam.

Maksymilian, 07.01.2018 15:02

Od kiedy to POLSKA pani wicepremier nie może przyjechać do Andrychowa na zaproszenie wyborców? Krytycy wizyty chętnie by zaprosili ruskich bo im służyli.Jak wam tak przeszkadza ta wizyta to zaproście w ramach rewanżu ryżego.

igor102, 07.01.2018 13:14

"Polskość to nienormalność" -powiedział Hyży Ruj . Dziś sekta wyznawców tego bandyty i złodzieja z troską pochyla się nad Kościołem Katolickim ...śmieszne to i żałosne;-)))

Radio.Ma.Ryja, 07.01.2018 13:02

Szydło to od dwóch lat synonim wyrażeń: bez kręgosłupa moralnego, oszustwo, obłuda, brak swojego zdania, brak honoru, karierowicz bez ambicji

dudek, 07.01.2018 12:55

Niesamowity jest poziom agresji zwolenników ,, żeby było tak jak było". Wytłumaczeniem tego zjawiska może być strach przed ujawnianiem tego co ujawnione nigdy być nie miało. Agresja, prowokacje, chamskie odzywki to znak że nie ma argumentów merytorycznych i jest właśnie wspomniany strach, bo trzeba będzie odpowiedzieć za swoje czyny. A o do związków z Kościołem to ,, Jeśli Bóg z nami któż przeciwko nam?" Bez pomocy Boga trudno byłoby obnażyć to co działo się za poprzedniej władzy / u nas w samorządzie nadal rządzącej/ bo są tak mocno zakorzenieni w wielu aspektach życia. Pomału, cierpliwie i do przodu. Z pomocą Boską damy radę.

wolfgang, 07.01.2018 12:53

" Chrześcijaństwu w Polsce nie grozi dziś ani laicyzm ani ateizm, ale parodia religii." Ks. prof. Józef Tischner

xpek, 07.01.2018 12:04

a ciebie macie k nie zaprosili?

xpek, 07.01.2018 12:03

precz z proboszczem co miesza politykę do spraw kościoła!

budyn77, 07.01.2018 12:01

To wielka tajemnica wójta Tomasza ale tym roku na otwarcie czterech rond turbinowych, trzech obwodnic, ambulatorium całodobowego, nowoczesnego funkcjonalnego targowiska, nowej hali sportowej, krytego basenu, domu seniora, nowych mieszkań dla młodych i nowej karetki ma przyjechać sam przewodniczący RE Kaczor Donald T.

aleocochodzi, 07.01.2018 11:45

Herr wolfgang chciałby żeby w Polsce zrobiono z Kościołem to co we Francji. Dzięki Kościołowi Polska nie jest kalifatem tak jak wiele państw zachodnich. Zatkaokakao?

zielonyludek, 07.01.2018 11:25

@wzroczyny16 hahahahaha ale ja nie pytałem o Einsteina tylko o to kto to był Ainsztaj" ??? ale jak widzę potrafisz skorzystać z wyszukiwarki i przepisać poprawnie nazwisko o które pewnie Ci chodziło w komentarzu poniżej. brawo !!!

igor102, 07.01.2018 10:57

te wszystkie bluzgi i skowyt lewactwa potwierdzają jedynie że dekomunizacja,likwidacja esbeckich emerytur i program Cela + to Dobra Zmiana...Słychać wycie ??? znakomicie!!!!

wzroczyny16, 07.01.2018 10:31

Wiadomo, że taki a taki pomysł jest nie do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie dokonuje tego wynalazku. Może teraz już się domyslisz zielonoludek kto to był Albert Einstein?

taranczako, 07.01.2018 05:15

Cóż jeśli to nie była okazja do rozmów w sprawie utworzenia w naszym mieście pod rządowymi auspicjami także np. domu opieki dziennej dla seniorów, organizatorzy zmarnowali okazje bo p. Szydło ma to w obowiązkach wicepremiera . Jak nie Parafia, to gmina MUSI to załatwić! Do dzieła!

bula33, 07.01.2018 01:27

kaczor, jeśli już dodajesz komentarze, to użyj słownika ortograficznego. Nie wiem czy wiesz, ale dajesz świadectwo tej głupocie elektoratu pis-uarów.

MamSuperNewsa, 07.01.2018 00:23

w tych podziemiach to chyba nowy rozkład jazdy dla autobusów pisali..........

zielonyludek, 06.01.2018 23:52

@wzroczyny16 a cóż to za mędrzec niejaki "Ainsztaj""??? Jak sie już zabierasz za komentowanie to wytłumacz proszę cóż to za mędrzec tak obrazowo mawiał o głupocie?

kaczor, 06.01.2018 23:52

Po komentarzach widać kto "jedzie" agresją. Choćby te dwa poniżej mojego. Drodzy pełni nienawiści klakierzy zakolandii i drodzy nienawidzący Kościoła. Uspokójcie emocje i cieszcie się. Jak nie z tego że premier, obecnie wicepremier odwiedza Andrychów to z weekendu, sukcesu Kamila Stocha, rodziny. Dajcie andrychowianom odetchnąć od swego jadu, agresji

wzroczyny16, 06.01.2018 23:21

ranyjulek: zapytaj pana posła M. Polaka i staszka gorola /mała litera zamierzona/ , komu płacimy składki ubezpieczenia społecznego , kto zlikwidował pogotowie, kto jest administratorem -właścicielem drogi krajowej ul. krakowskiej i kto zatwierdził obecnie uistniejace rozwiązania w obszarze przeprawy przez rzekę a ponadto zapytaj kto spłacał i spłaca 30 baniek polskich za basen czynny dwa miechy w roku, zapytaj także kto i dlaczego utrzymywał za naszą kasę MZK Kęty. Jestem przekonany,że poseł Polak powie ci prawdę i będziesz sie wstydził/ła/ spojrzeć w lustro. Głupota nie boli: jak mawiał Ainsztaj" głupota ludzka jest nieograniczona jak kosmos - przyczym nie jestem pewien tego drugiego" koniec cytatu. Naucz się używać rozumu a potem zabieraj sie za pis-ianie.

wolfgang, 06.01.2018 22:28

Kościół siał, a teraz żniwa "Im więcej zaangażowania biskupów i „twitterowych księży” na rzecz tzw. dobrej zmiany, tym mniej wiernych w kościołach. 1. Pamiętacie, jak na początku lat 90. Jarosław Kaczyński mówił, że „najkrótsza droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez ZCHN”? Ta celna diagnoza brała się stąd, że prezes PiS sądził, iż zawsze, gdy Kościół zbyt mocno angażuje w spory polityczne, to traci wiarygodność i szacunek wiernych. Im mniej Kościoła w polityce, tym większy dla niego szacunek. I chęć uczestniczenia ludzi w życiu religijnym. Dokładnie ten proces pokazuje badanie, jakie od lat prowadzi Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego. Z opublikowanych właśnie danych za rok 2016 wynika jednoznacznie: na niedzielną mszę chodzi 36,7 proc. zobowiązanych do tego katolików. To najniższy wynik w historii tego badania. A dokładniej: Instytut prowadzi badania na podstawie dwóch kategorii wiernych – dominicantes i communicantes. Pierwszy określa, ile osób bierze udział w niedzielnej mszy, a drugi – ile przystępuje do komunii. Prezentując najnowsze wyniki za rok 2016, ISKK podał, że wskaźnik dominicantes rok do roku zmalał o 3,1 punktu procentowego i wynosi 36,7 proc. O 1 punkt zmalał również wskaźnik communicantes – teraz wynosi 17 proc. 2. Mamy za sobą tylko dwa lata rządu PiS. Rządu, który na siłę uszczęśliwia Kościół: od dotacji finansowych poczynając, a na wprowadzaniu kościelnej ideologii do programów nauczania i państwowych instytucji kończąc. Z drugiej strony mamy Kościół, który nie kryje, że rząd PiS jest ucieleśnieniem idealnego rządu – rządu, jaki sobie wymarzyli nasi biskupi. Hierarchowie, którzy nawet w świątecznych kazaniach są gotowi mówić językiem pisowskiej propagandy zamiast językiem ewangelii. Tyle że sojusz tronu i ołtarza zawsze się źle kończy. Nie tyle dla państwa, ile dla Kościoła. I ostatnie badanie, czyli spadek wiernych chodzących na mszę, jest tego najdobitniejszym świadectwem. Parafrazując więc słynne stwierdzenia Jarosław Kaczyńskiego, trzeba powiedzieć wprost: dziś najkrótsza droga do dechrystianizacji Polski prowadzi przez PiS. 3. A zatem: im więcej zaangażowania biskupów i „twitterowych księży” na rzecz tzw. dobrej zmiany, tym mniej wiernych w kościołach. A przecież to dopiero dwa lata rządów PiS. Czy biskupi wyciągną wnioski z danych, które przygotował im Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego? Śmiem wątpić. A to dlatego, że biskupi, o czym pisałem już w tym miejscu, zdecydowanie mocnej angażują się w głoszenie „dobrej zmiany” niż dobrej nowiny. „Dobra zmiana” przekłada się na konkretne korzyści, a głoszenie dobrej nowiny na budowę przyzwoitego społeczeństwa, autentycznego Kościoła i życia wiecznego. To jednak proces i długi, i trudny, i mało konkretny."

kaczor, 06.01.2018 22:19

Tak, po komentarzach widać kto "jedzie" agresją. Choćby te dwa poniżej mojego. Drodzy pełni nienawiści klakierzy zakolandii i drodzy nienawidzący Kościoła. Uspokójcie emocje i cieszcie się. Jak nie z tego że premier, obecnie wicepremier odwiedza Andrychów to z weekendu, sukcesu Kamila Stocha, rodziny. Dajcie andrychowianom odetchnąć od swego jadu, agresji

wolfgang, 06.01.2018 22:11

A kościół katolicki w Polsce robi wszystko żeby jak najwięcej Polaków odwróciło się od wiary .Wasza buta , umiłowanie bogactwa i wtrącanie do władzy wyrządziły kościołowi więcej szkód niż 40-lat komunizmu .

piter315, 06.01.2018 21:46

Słuchając waszych komentarzy uważam że jest tu przewaga pisiorkich troli którzy zaklinają rzeczywistość i piszą z nienawiścią i chamstwem. To spotkanie to dla mnie zgromadzenie sekty przed wyborami. Tyle zajmijcie się życiem a innym wpuchajcie coś na siłę

wolfgang, 06.01.2018 21:34

pisowskie ofermy ze swym " duszpasterzem" Staśkiem z Czarnego Dunajca !!! - zabrakło tylko Antka.

ranyjulek, 06.01.2018 20:41

Wszyscy klakierzy niech uspokoją nerwy, obniżą poziom agresji. Nie przyjazdu p. Szydło na jakiś opłatek obawiajcie się ale gniewu wyborców. Nie ma pogotowia, ronda turbinowego, początek komunikacji to katastrofa, historia z krytym basenem żenująca. Są za to wielkie kredyty i jest za to wielkie zadłużenie za Żaka większe niż za Pietrasa. I są dwie podwyżki cen śmieci w dwa lata!

ranyjulek, 06.01.2018 20:40

Nie dziwne że klakierzy zakolandii próbują odwrócić uwagę (tradycyjnie robią to z agresją) ale kto da się nabrać?

wzroczyny16, 06.01.2018 20:31

Jakie korzyści może przynieść dla gminy Andrychów była już na szczęscie pani premier. Te 500 + było zagrywką przed wyborczą - miało być na każde dziecko, kościelny wierchuszka zapomniał do czego sie zobowiązał wstępując w szeregi naczelników kościelnych a gdzie obiecane przez pisowskiego prezydenta trzy bańki mieszkań - wyglada na to,że była premierka utraciła forum publiczno - społeczne społeczeństwa skoro przebywa w zakamarkach kościelnych. Oglądam to spotkanie i odbieram to jako szczyt hipokryzji koscielnej oraz ludzi tam obecnych - niektórych znam osobiście - jako człowiek drugiego sortu, ale żeby duchowny nie zaprosił na spotkanie swoich parafian do których każdego roku przybywa ? z "wizytacją duszpasterską " - tego już nie da się nijak ogarnąć. Przeżyłem hitlerowsko -stalinowskie oraz bierutowsko - gomułkowskie czasy , mam nadzieję ,że dożyję lepszych normalnych czasów wolnych od zakłamania i buty w wydaniu postkomuny w obecnym kształcie i pisowskim wydaniu. Pozdrawiam Panią byłą premier, życzę aby w jej otoczeniu nie było ludzi fałszywych i obłudnych.

azquit, 06.01.2018 20:13

asquit, sPOkojnie, sPOkojnie, głeo oddychaj, wszystko będzie dobrze :))) .. nie lękaj się :)

aleocochodzi, 06.01.2018 19:20

Taki wyjazd może przynieść korzyść pod warunkiem że to co się usłyszy od ludzi w terenie bierze się na poważnie. Najważniejszą sprawą obecnie jest budowa służby zdrowia i likwidacja aparatu represji w tym temacie. Mam nadzieję że zauważono problemy ze zdrowiem młodego pokolenia i ludzi starszych. Potrzebna jest silna fala oddolna aby ratować życie i zdrowie polskich obywateli. W tym temacie trzeba pisowi patrzyć na ręce abyśmy nie zostali całkowicie podporządkowani ameryce.

Andrychow2, 06.01.2018 19:17

A i zapomniałem asquitku nie pozwoliła wprowadzić do Polski emigrantów bo coś mi się wydaje że gdyby rządził dalej poprzedni rząd to w Andrychowie z tym burmistrzem byśmy już mieli emigrantów.

asquit, 06.01.2018 19:14

już nie premier -wyleciała w tvpis nie mówili ? skłóciła Polskę z europą i światem, Polaków ze sobą. oto jej największe zasługi mierna ale wierna kaczorowi

Andrychow2, 06.01.2018 19:12

Nie próbujcie odciągnąć uwagi od waszych wtopa bo wam się to nie uda. To sukces że mamy zaszczyt w Andrychowie gościć panią premier Szydło. To ona przecież wprowadziła 500+ Mieszkanie+ obniżyła wiek emerytalny, podwyższyła płacę minimalną itp A wy co zrobiliście dla gminy?

asquit, 06.01.2018 19:11

elita andrychowska buhahahahahahahahahahahahahha

zapora, 06.01.2018 19:10

Zaprzańcy komunistyczni ujadają

asquit, 06.01.2018 19:10

wszyscy wyglądają jakby byli na pogrzebie a przecież dzisiaj jest radosne święto

madzia, 06.01.2018 19:04

Komunikacja działa źle, z krytym basenem "przeboje", ciągle czytamy o kredytach zaciąganych za pana Żaka to tzw klakierzy wymyślają problem.

Andrychow2, 06.01.2018 19:01

Dobrze że do Andrychowa zapraszane są takie ważne osoby.

Andrychow2, 06.01.2018 18:58

Kochana Żakolandio przestańcie opluwać mieszkańców, zajmijcie się waszymi niespełnionymi obietnicami. Zajmijcie się układaniem dobrego rozkładu jazdy autobusów, budową basenu, budową hali sportowej, budową strefy ekonomicznej, bardzo wysokimi opłatami za śmieci (10 zł od osoby) itp. Nikt wam nie przeszkadzał mieliście swoją radę i przez 8 ostatnich lat nie potrafiliście zrealizować żadnej porządnej inwestycji. Umiecie tylko obrażać, straszenie PIS-em nic wam nie da, ludzie w gminie już tego nie kupują.

Keson, 06.01.2018 18:57

Same grubasy i spaślaki, tylko Beatka trzyma fason

Andrychow2, 06.01.2018 18:56

Kochana Żakolandio przestańcie opluwać mieszkańców, zajmijcie się waszymi niespełnionymi obietnicami. Zajmijcie się układaniem dobrego rozkładu jazdy autobusów, budową basenu, budową hali sportowej, budową strefy ekonomicznej, bardzo wysokimi opłatami za śmieci (10 zł od osoby) itp. Nikt wam nie przeszkadzał mieliście swoją radę i przez 8 ostatnich lat nie potrafiliście zrealizować żadnej porządnej inwestycji. Umiecie tylko obrażać, straszenie PIS-em nic wam nie da, ludzie w gminie już tego nie kupują.

barte, 06.01.2018 18:55

Mam nadzieję że na tą pisowską nasiadówkę nie poszły pieniądze które ofiarowałem w tym tygodniu księdzu "po kolędzie ". Ja myślę że mieszkańcy mają już dość tego proboszcza i jego politycznego zaangażowania w PIS.Polityka z dala od kościoła!Trzeba sobie było to spotkanie zorganizować gdzie indziej

rafi, 06.01.2018 18:20

Na zdjeciu najwiekszy nierób w sejmie Polak,oraz ten co uciekł z pisu i znów wrócił Kubien,Panie Krzysztofie nie idz droga Pietrasa bo skonczysz jak on,wlasciwie to juz tak skonczyles,2czerwone kartki od wyborcow,a Ty nadal afiszujesz sie w Kościółku,brakuje tylko fotki przy tablicy smolenskiej i bylaby impreza na 102.i kolęda przybyli pisowcy pod tablice...

Serwer, 06.01.2018 18:11

Zaangażowanie polityczne kościoła w Andrychowie sięgnęło dna....poniżej już tylko sam muł. Żenada!!!!!

bula33, 06.01.2018 17:55

Widać nie miała odwagi pokazać się ludziom...Wstyd i żenada !!!!

asquit, 06.01.2018 17:49

ale żenada ukrywać się przed Polakami w kościelnych podziemiach wśród swoich popleczników.nie miała odwagi spotkać się z mieszkańcami ?

starymoher, 06.01.2018 17:48

A czemu to odbyło się w takiej konspiracji?