ANDRYCHÓW. Poszukiwania zaginionych nastolatek [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 06.01.2018 06:30, red
W nocy z piątku na sobotę zgłoszono zaginięcie dwóch nastoletnich dziewcząt z Andrychowa.
ANDRYCHÓW. Poszukiwania zaginionych nastolatek [AKTUALIZACJA]
Jak dowiadujemy się od strażaków, w Andrychowie trwają poszukiwania dwóch nastolatek - w wieku 13 i 14 lat. Nie wróciły do domów. Nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Rodziny zgłosiły policji zaginięcie dziewcząt.

W sobotę około 3 rano do akcji poszukiwawczej włączeni zostali również strażacy. Akcja polega m.in. na penetracji terenu rzeki Wieprzówki, Olszyn, a także innych rejonów miasta.


AKTUALIZACJA: Po 7 rano, po trwającej kilka godzin akcji poszukiwawczej, nastolatki zostały odnalezione. Nic im się nie stało. Okoliczności tej sprawy wyjaśnia policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kalafior, 07.01.2018 15:14

Najważniejsze że nic im się nie stało i odnalazły się a ich rodzice pewnie umierali ze strachu.

Mieszkaniec2, 06.01.2018 22:29

Ludzie czy wy czytacie ze zrozumieniem nie ze wyjeżdżają na straż tylko chodzi o koszty akcji i sposob rozwiązywania takich sytuacjii . Bardzo dobrze ,że straż sie włączyła do akcji bo nie sa tylko od pożarów i dużo robią tylko naprawdę syrey prawnie włącza się w kilku przypadkach teraz są inne sposoby powiadamiania między jednostkami . Tak rodzice martwili się pociechami jakby się martwili to by mieli z nimi kontakt teraz niestety każde dziecko ma telefon , dwa moze wzięły tabletki poważnie ? A moze się wystraszyły filmu i nie wróciły do domu .... naprawdę jakaś odpowiedzialność trzeba brać za dziecko wiadomo nie zawsze sie da upilnować ale w takim wieku dzieci powinny nie mieć sposobności na takie wybryki a jeśli maja to ich czynny świadczą o tych dzieciach niezbyt korzystnie no ale to norma w dzisiejszym świecie ucieczki , branie tabletek a spowodowane tym , że dzieci są pozostawiane same sobie bez rozmow wsparcia rodziców przeważnie . Ale po samych wypowiedziach widać jaki Andrychów ma poziom ....

Mieszkaniec2, 06.01.2018 22:27

Ludzie czy wy czytacie ze zrozumieniem nie ze wyjeżdżają na straż tylko chodzi o koszty akcji i sposob rozwiązywania takich sytuacjii . Bardzo dobrze ,że straż sie włączyła do akcji bo nie sa tylko od pożarów i dużo robią tylko naprawdę syrey prawnie włącza się w kilku przypadkach teraz są inne sposoby powiadamiania między jednostkami . Tak rodzice martwili się pociechami jakby się martwili to by mieli z nimi kontakt teraz niestety każde dziecko ma telefon , dwa moze wzięły tabletki poważnie ? A moze się wystraszyły filmu i nie wróciły do domu .... naprawdę jakaś odpowiedzialność trzeba brać za dziecko wiadomo nie zawsze sie da upilnować ale w takim wieku dzieci powinny nie mieć sposobności na takie wybryki a jeśli maja to ich czynny świadczą o tych dzieciach niezbyt korzystnie no ale to norma w dzisiejszym świcie ucieczki , branie tabletek a spowodowane tym , że dzieci są pozostawiane same sobie bez rozmow wsparcia rodziców przeważnie . Ale po samych wypowiedziach widać jaki Andrychów ma poziom ....

Basti997, 06.01.2018 14:53

Wszyscy najeżdżają na straż,a jak wy będziecie potrzebować kiedyś pomocy strażakow to każecie im nie włączać syreny? Poprostu żenada. To co wypisujecie jest śmieszne. Członek Osp

Trajlabajla, 06.01.2018 13:03

Małolaty poszły się przejść na spacer...kosztami za takie akcje powinni zostać obciążeni rodzice,bo od tego są by wychowywać,interesować się co robi dziecko a nie odchowywać. A, że syreny wyły to trudno. Była akcja.

kuzyn1987, 06.01.2018 12:56

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, wstąpcie w szeregi OSP wtedy nie będziecie się martwić syrenami, nie będzie na to czasu!

kuzyn1987, 06.01.2018 12:52

Znasz jakiś szybszy i skuteczniejszy sposób? startuj w wyborach i zmieniaj świat a nie biadol w internecie. "Dwie małolaty pewnie zwiały..." ale nie wiesz co się z nimi dzieje a życie dla ratowników jest najważniejsze, jeżeli by im odwaliło i wzięły jakieś tabletki? Liczy się każda minuta/sekunda ale znam takich maruderów którzy byli przeciw syrenom do póki sami nie potrzebowali pomocy. Życzę wam byście nigdy nie musieli korzystać z pomocy straży. Oby waszym dzieciom nie przyszło do głowy połazić sobie po nocy... Co do innych krajów to wiem jakie syreny są np. w Holandii i nie pisz bzdetów bo tam to dopiero wyje. Jeszcze jedno pytanko, kiedy już skończyły się syreny to po przekręceniu na drugi bok ile czasu nie mogliście zasnąć? A teraz postaw się na miejscu rodziny która nie ma pojęcia co się dzieje z ich pociechami. Ale w dzisiejszych czasach wszystkim wszystko przeszkadza.

Mieszkaniec2, 06.01.2018 12:11

Dwie małolaty pewnie zwiały , a całe miasto ma nie spac żenujące .Nasza straż to epoka kamienia , dokładnie syreny puszcza się w wyjatkowych sytuacjach.Już nie mówię ,że większości krajach syreny na kartkach sa o ton ciszej niż u nas ....

miastoandrychow, 06.01.2018 12:10

Tu nie chodzi, o syrenę pojazdu uprzywilejowanego, tylko o syrenę powiadamiającą, 3 sygnały !.

miastoandrychow, 06.01.2018 12:06

Tu nie mieliśmy, żadnego pożaru, to po co te syreny wyją w nocy ?. Jak kot nie będzie mógł z drzewa zejść i będzie zgłoszenie do straży, to też cały Andrychów musi o tym wiedzieć ?.

kuzyn1987, 06.01.2018 10:53

@miastoandrychow Zapraszam do lektury pt. "pojazd uprzywilejowany" aha jeszcze jedno to nie strażacy decydują czy mają jechać na dźwiękowych. Tak się składa, że o systemach powiadamiania mam dużą wiedzę jako strażak a ty pisząc o innych miastach nie masz zielonego pojęcia co piszesz, no chyba, że masz na myśli miasta gdzie działa tylko PSP ale to już świadczy o braku wiedzy fundamentalnej z twojej strony... powtarzam jeszcze raz - syreny wyją w całej Polsce! Dalej, są jednostki które mają po 500 i więcej wyjazdów w roku a Andrychów o wiele mniej. Ale jeśli tak bardzo ci to przeszkadza to jeb... tym wszystkim i wyjedź w Bieszczady! Tam cisza i spokój.

miastoandrychow, 06.01.2018 10:45

Należy zmienić system powiadamiania tak jak, to jest w innych miastach, widzę, że jesteś jeszcze dość młody rocznikiem, ale mało otwarty na nowoczesność !. Sygnałów dźwiękowych używać, tylko w wyjątkowych sytuacjach.

kuzyn1987, 06.01.2018 10:28

@miastoandrychow co ty za pierdoły piszesz! W całej Polsce wyją syreny, oczywiście są inne systemy powiadamiania ale to dla strażaków a syrena jest także informacją dla przeciętnych ludzi takich jak ty MARUDO bo możesz nie wiedzieć a u sąsiada się pali, może nawet u ciebie coś się dziać a ty śpisz sobie smacznie, cokolwiek może się zdarzyć i trzeba reagować ale lepiej wstać i ok 9 walnąć hejta... dzwony kościelne ci nie przeszkadzają? w nocy niech samoloty nie latają też się niesie, na pijanych małolatów też na policje dzwonisz co 2 dzień, że drą ryja po nocy?

miastoandrychow, 06.01.2018 09:57

A, czy w Andrychowie Staż Pożarna, nie ma innego sposobu komunikowania się, jak poprzez wyjące i budzące wszystkich mieszkańców syreny. W innych miastach tego nie ma, a u nas, to taka chyba tradycja pobudzić wszystkich, bo my jedziemy na akcję. Mamy XXI wiek, i dostępne są inne nowoczesne systemy powiadamiania !.

Keson, 06.01.2018 09:12

Słyszałem, że już się odnalazły