W inwałdzkiej ciszy. Kolędowanie z gwiazdami [FOTO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.01.2018 23:00, PG/WB

W sobotę (06.01.) wieczorem w kościele w Inwałdzie k. Andrychowa odbył się koncert jakiego tam jeszcze nigdy nie było.

W inwałdzkiej ciszy. Kolędowanie z gwiazdami [FOTO]

Z okazji 700-lecia wsi zorganizowano wyjątkowy, noworoczny koncert kolęd i pastorałek „W Inwałdzkiej ciszy”.

Dla kilkuset przybyłych mieszkańców i gości zaśpiewały gwiazdy światowego formatu: Małgorzata Ostrowska, Hanna Banaszak, Kasia Kowalska, Daniel Olbrychski, Krzysztof Kiljański, Daniel Moszczyński oraz Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Andrychów. Wydarzenie poprowadził Robert Moskwa.

Obchody 700-lecia wsi Inwałd zorganizowali: Rada Sołecka w Inwałdzie, Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie oraz Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Inwałdzie.

Wszyscy, którzy nie zmieścili się w kościele koncert mogli oglądać na telebimie ustawionym zaraz obok świątyni.

Stworzono także stronę internetową poświęconą temu jubileuszowi.

Zobaczcie jak było.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kaczor, 07.01.2018 22:34

Natomiast zdjęcia pokazują też ile warte są słowa ludzi związanych z panem Żakiem którzy zapewniali andrychowian że Aneta Wądrzyk nie będzie angażować się w sprawy ckiw. Wstyd.

kaczor, 07.01.2018 22:32

"Szanowni Państwo, składam serdeczne podziękowania wszystkim artystom,organizatorom, sponsorom, księdzu Proboszczowi, przybyłym Gościom , przedstawicielom mediów za tak wspaniały koncert. Szczególne podziękowania składam jubilatom, czyli Mieszkańcom Inwałdu za tak liczne przybycie. I choć większości, z którymi byłem razem, przyszło oglądać to widowisko na zewnątrz, na telebimie, to naprawdę warto było. Dziękuję Paniom z KGW za przygotowanie posiłków dla Gości, Strażakom z OSP Inwałd, Policji i Straży Miejskiej za utrzymanie bezpieczeństwa i wszystkim Mieszkańcom Inwałdu, którzy pomagali CKiW i organizatorom artystycznym. Sołtys- Zbyszek Rzadek wraz z Radą Sołecką Inwałdu." Z klasą i na temat.

igor102, 07.01.2018 13:20

tego starego komucha, ruskiego parobka i alkoholika to musiał chyba zaprosić jakiś stary VIP-ubek...już nawet wiem kto ;-)))

stan, 07.01.2018 12:36

Odpowiadam na pytanie niżej : bo Marta nowa pani dyrektor tylko się na to " nadaje ", z resztą podobnie jak na poprzedni "odpowiedzialnym" stanowisku.

O.N.A, 07.01.2018 12:27

Koncert wygląda na przepiękny. Mam tylko jedno pytanie: co robila tam Aneta Wądrzyk? Nie jest już pracownikiem ckiw. A nowa pani dyrektor Marta nie ma nic do powiedzenia? Szkoda, że jest po prostu "słupem"...eh.

Grażyna07, 07.01.2018 12:11

Koncert był wspaniały i zasługuje na uznanie. Wszelkie próby usilnego szkalowania ludzi a zwłaszcza księdza proboszcza są bardzo nie na miejscu. Była to wielka uczta dla ducha, oka i ucha. Całe przedsięwzięcie zasługuje na uznanie, a to "pole" jest w Inwałdzie miejscem, na którym odbywają się co roku nabożeństwa fatimskich i dobrze, że i tym razem można było to miejsce wykorzystać bo oczywistym było, że wszyscy się nie zmieszczą.

killuminati, 07.01.2018 11:52

Stary komuch, rosyjski parobek i alkoholik nie mający nic wspólnego z Kościołem śpiewa kolędy - większej hipokryzji nie mogli wymyślić. Tragedia.

stan, 07.01.2018 11:42

Piękny koncert !, wspaniała atmosfera ! , aż okoliczne pisiaki ze swym kapelanem zeszli w tym czasie do podziemia. Brawo władze samorządowe miasta i gminy Andrychów .

Dawid, 07.01.2018 11:14

Zapraszam na moją fotorelację na www.dawidmiarka.pl/blog, było pięknie.

Dawid, 07.01.2018 11:13

Zapraszam na moją fotorelację na dawidmiarka.pl/blog, było pięknie.

igor102, 07.01.2018 10:49

w grzeczny sposób żakolandia tłumaczy motłochowi....trza się było "dożucić"...rodziców z dzieckiem na wózku mendy zauważą dopiero podczas wyborów...będą skomleć o ich głosy

Izik, 07.01.2018 10:14

Piękny koncert, wspaniała atmosfera. Podziękowania dla organizatora CKiW, a w szczególności dla Pani dyrektor Anety.W i Pani Marty. K. Dziękuję

energiczna, 07.01.2018 09:11

Czyli rozumiem że ten chłopak co był na wózku inwalidzkim nie został wypuszczony do kościoła z rodzicami bo się nie dorzucił. Ok od dziś zrozumiałam wszystko powodzenia

zbyszek65, 07.01.2018 03:31

Szanowni Państwo, składam serdeczne podziękowania wszystkim artystom,organizatorom, sponsorom, księdzu Proboszczowi, przybyłym Gościom , przedstawicielom mediów za tak wspaniały koncert. Szczególne podziękowania składam jubilatom, czyli Mieszkańcom Inwałdu za tak liczne przybycie. I choć większości, z którymi byłem razem, przyszło oglądać to widowisko na zewnątrz, na telebimie, to naprawdę warto było. Dziękuję Paniom z KGW za przygotowanie posiłków dla Gości, Strażakom z OSP Inwałd, Policji i Straży Miejskiej za utrzymanie bezpieczeństwa i wszystkim Mieszkańcom Inwałdu, którzy pomagali CKiW i organizatorom artystycznym. Sołtys- Zbyszek Rzadek wraz z Radą Sołecką Inwałdu.

stahbud, 07.01.2018 03:06

Tylko zapomniałaś pani energiczna że to też międzyinnymi dzięki tym vipom mogli oglądać to wspaniałe widowisko.żebyś tak była taka energiczna i też się dożuciła to byłabyś w środku izauważyłabyś że większość tam była właśnie z Inwałdu.

energiczna, 07.01.2018 00:02

Kto to organizował dramat ludzie którzy w inwaldzie mieszkają siedzieli na polu bo vipy musiały siedzieć w kościele dramat dramat dramat i ty proboszczu na to pozwalasz w naszym kościele