Peruka pomaga Karolinie w walce z chorobą

, MAGAZYN, Wiadomości, 05.01.2018 16:55, PG

Udana akcja fundacji „O mały włos”. Zajrzyjcie do wywiadu z Karoliną z Targanic.

Peruka pomaga Karolinie w walce z chorobą

Karolina mieszka w Targanicach k. Andrychowa i od 2014 roku choruje na łysienie plackowate.

Jakiś czas temu pisaliśmy na łamach portalu mamNewsa.pl o akcji fundacji "O mały włos", której celem było zebranie włosów na perukę dla Karoliny. I udało się! Zebrano 15 warkoczy, które zostały wykorzystane przy produkcji peruki.

Fundacja wspiera osoby, które utraciły włosy w wyniku chorób androgennych i immunologicznych. Obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów nie są refundowane, dlatego istnieje konieczność pozyskania naturalnych włosów od ofiarodawców.

Karolina nadal choruje, ale peruka dodała jej pewności siebie i pomaga w walce z dolegliwościami.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu, w którym opowiada jak radzi sobie z chorobą i co jest jej największym marzeniem. Link tutaj: Silniejsza dzięki łysieniu
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 05.01.2018 19:07

Lekarz będzie wam wciskać że to choroba androgenna, immunologiczna itp. itd. ble, ble, ble... Nic natomiast nie powie o powikłaniach poszczepiennych.