Teraz Andrychów rozda mieszkańcom 100 Wrzosów na 100-lecie Niepodległości

, Polityka, Wiadomości, 11.10.2018 17:25, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał Wyborczy KWW "Teraz Andrychów".
Teraz Andrychów rozda mieszkańcom 100 Wrzosów na 100-lecie Niepodległości

W piątek, 12 października, Stowarzyszenie "Teraz Andrychów" organizuje patriotyczną uroczystość w samym centrum miasta. Na Palcu Mickiewicza o godz.15.00 rozda mieszkańcom Andrychowa w setną rocznicę odzyskania niepodległości 100 wrzosów. Akcja jest powiązana z niedawnym wydarzeniem jakim było rozwinięcie 100 metrowej biało czerwonej flagi 17 września.

Tym samym będzie to kontynuacja obchodów którym towarzyszyć będą podobne akcje na terenie gminy Andrychów.

Członkowie Stowarzyszenia chcą tym samym zaznaczyć iż obchody związane z 11 listopada będą miały w Andrychowie szczególną oprawę.

Przygotujemy wydarzenia do tego mieszkańców chcemy pokazać że patriotyzm to nie tylko słowa ale i czyny. Rozdając mieszkańcom krzewy wrzosów chcemy zwrócić ich uwagę na rangę tego święta Mówi Zbigniew Małecki ze Stowarzyszenia Teraz Andrychów.

Naszym celem jest wspólna integracja naszej społeczności lokalnej pod hasłem 100 lecie Niepodległości Andrychów Pamięta. Chcemy kształtować patriotyzm i tożsamość narodową.

Wszystkich Mieszkańców Gminy Andrychów serdecznie Zapraszamy na Plac Mickiewicza w piątek o godzinie 15.00.

zapraszamy

Teraz AndrychówMateriał KWW "Teraz Andrychów"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy