Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego Kolumbijczyka

, Na sygnale, Wiadomości, 11.10.2018 11:05, red
Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego Kolumbijczyka
10 października dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 48 – letniego obywatela Kolumbii, poszukiwanego przez oświęcimski sąd za przestępstwa narkotykowe.

Jak informuje policja, do zatrzymania poszukiwanego doszło wczoraj w Kętach, kiedy dzielnicowi patrolowali rejon służbowy. Tuż po godzinie 18.00 na chodniku biegnącym wzdłuż ulicy Kościuszki, zauważyli mężczyznę rysopisem odpowiadającemu poszukiwanemu 48 - letniemu Kolumbijczykowi.

- W związku z powyższym, policjanci zachowując względy bezpieczeństwa, najpierw wylegitymowali mężczyznę, a następnie po uzyskaniu potwierdzenia z policyjnej bazy danych osób poszukiwanych, dokonali jego zatrzymania. Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Był poszukiwany od kilku miesięcy za przestępstwa narkotykowe - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

Dziś w godzinach przedpołudniowych 48–latek trafił do jednego z zakładów karnych.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 13.10.2018 04:41

kolumbia - narkotyki, kto by pszypuszczal???