Kolejne potrącenie pieszej w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 08.01.2019 13:50, PG
Kobieta została przewieziona do szpitala w Wadowicach.
Kolejne potrącenie pieszej w Andrychowie

W poniedziałek (07.01.) w Andrychowie na ul. Krakowskiej, po godz. 17:00 kierujący samochodem marki honda i poruszając się po drodze dojazdowej w jednej z firm potrącił 41-letnią kobietę, której nie zauważył.

Do zdarzenia nie doszło na przejściu dla pieszych ale kobieta mogła w tym miejscu przechodzić przez jezdnię, bo nie było w pobliżu „pasów”.

Kobieta została przewieziona do szpitala w Wadowicach ale doznała tylko ogólnych potłuczeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową. Sprawca został ukarany mandatem.

Pod koniec roku na ulicy Włókniarzy i Krakowskiej w Andrychowie kilka przejść dla pieszych zostało porządnie doświetlonych. Kierowcy bardzo chwalą takie rozwiązanie, bo widoczność rzeczywiście się poprawiła ale tylko w tych doświetlonych miejscach…

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy