Po tragedii w Koszalinie kontrole escape roomów

, Na sygnale, Wiadomości, 07.01.2019 10:20, red
W powiecie wadowickim są dwa takie miejsca. Do jednego nich strażacy zgłosili zastrzeżenia i został zamknięty.
Po tragedii w Koszalinie kontrole escape roomów
Po tragedii w Koszalinie, gdzie podczas zabawy w escape roomie podczas pożaru zginęło pięć młodych osób, strażacy w całym kraju kontrolowali przez weekend escape roomy.

Podczas kontroli strażacy koncentrowali się głównie na sprawdzeniu czy istnieje możliwość bezpiecznej ewakuacji z lokalu. Sprawdzali również protokoły potwierdzające przeprowadzane kontrole instalacji, elektrycznych, gazowych i wentylacyjnych.

Niektóre escape roomy zamknięto - do czasu aż właściciele usuną nieprawidłowości lub wdrożą zalecenia związane z poprawą bezpieczeństwa.

W powiecie wadowickim strażacy skontrolowali dwa takie miejsca - na Kocierzu i w Wadowicach. Jak dowiadujemy się od strażaków, zakaz użytkowania wydano w stosunku do escape roomu znajdujące się w Wadowicach. Właściciel musi wdrożyć zalecenia strażaków i potem może nadal prowadzić tego typu działalność.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy