To będzie najlepsza impreza w mieście! Sylwester w MDK...

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.12.2018 14:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zabawa sylwestrowa w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie wystartuje punktualnie o 20:00.
To będzie najlepsza impreza w mieście! Sylwester w MDK...

Impreza w tym roku odbędzie się pod hasłem „Bujamy w obłokach” – organizator oferuje taniec w chmurach (dosłownie i w przenośni). Muzykę do tańca zapewni zespół BLACK JACK, który wystąpi wraz z sekcją dętą! W cenie biletu zapewnione są: trzy ciepłe dania, deser, zimna płyta, ciepłe i zimne napoje oraz jeden szampan na 4 osoby. Alkohol organizujecie Państwo we własnym zakresie.

Zapraszamy serdecznie 31 grudnia do MDK – wyrwijcie się codziennej monotonii... i oczywiście weźcie dobre buty!

Uwaga! Spieszcie się! Sprzedaż biletów zakończona będzie dziś (28 grudnia) o 20:00! Bilety możecie Państwo kupić jedynie w Kasie biletowej Miejskiego Domu Kultury w Andrychowie, przy ul. Szewskiej 7! Cena biletu: 185 zł od osoby. Kontakt i rezerwacje: tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy