Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł wózek z klatki schodowej

, Na sygnale, Wiadomości, 28.12.2018 13:20, red
Tym razem się udało.
Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł wózek z klatki schodowej
27 grudnia w wadowickiej komendzie zostało złożone zawiadomienie o kradzieży dziecięcego wózka o wartości około 700 złotych. Jak ustalili kryminalni, wózek został skradziony z klatki schodowej jednego z bloków na Os. Pod Skarpą w Wadowicach, gdzie został pozostawiony bez żadnego zabezpieczenia.

Policjanci, którzy od razu zajęli się sprawą, w wyniku własnych ustaleń wytypowali złodzieja, którego dzisiaj zatrzymali w miejscu zamieszkania na terenie miasta. Tam też ujawnili skradziony wózek, który zostanie przekazany właścicielowi.

29-latek usłyszał już zarzut kradzieży (art. 278 KK), do którego się przyznał. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy