Brama garażowa firmy FILL. Postaw na sprawdzonego producenta

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.12.2018 16:50,
Brama garażowa firmy FILL. Postaw na sprawdzonego producenta

Nowy Rok dla wielu z nas jest momentem ważnych decyzji czy też zmian. Jest to również czas, w którym dobrze zaplanowana inwestycja ma szanse być realizowana według założonych wytycznych w okresach wiosenno – letnich. Często zimne, chłodne wieczory pozwalają nam na przemyślenia oraz na zaprojektowanie poszczególnych etapów budowy domu. Jeżeli jesteś osobą, która w tym momencie zastanawia się, w jaki sposób solidnie zabezpieczyć swój garaż lub osobą, która chciałaby dokonać zmiany w już istniejącym budynku – podpowiadamy, iż dobrze trafiłeś.

Chcemy iść naprzód i dlatego proponujemy Tobie i Twojemu domu bramy segmentowe garażowe marki FILL. Nie zamykamy się na wymiary standardowe – nie jest to nasze rozwiązanie. Wykonujemy bramy pod indywidualne wytyczne, co czyni je unikatowymi. Klient ma możliwość doboru rodzaju, struktury jak również koloru panelu. Doskonale wiemy, iż aktualny rynek stolarki okiennej oferuje szeroką gamę oklein – w związku z tym wprowadziliśmy możliwość zastosowania na panelu dowolnie wybranej przez klienta okleiny tak, aby estetycznie połączyć oba produkty. Panele bram segmentowych mają grubość 40 mm i wypełnione są pianką poliuretanową, która pełni funkcję termoizolacyjną oraz akustyczną. Wierzchnia część panelu okryta jest warstwą antykorozyjną. Ogromną zaletą stosowanych przez nas paneli jest zabezpieczenie przed zgnieceniem palców.

Klient kreując swoją bramę segmentową ma możliwość wyposażenia jej w elementy dodatkowe takie jak: drzwi serwisowe (opcja popularna wśród klientów, którzy nie posiadają wejścia do garażu bezpośrednio z domu), okna lub panel przeszklony (możliwość doświetlenia pomieszczenia). Dajemy możliwość wyboru bramy segmentowej podnoszonej ręcznie, sterowanej za pomocą napędu – tutaj pojawia się aspekt sterowania technologią domu inteligentnego. Tak naprawdę klient jest w stanie obsługiwać bramę za pomocą telefonu komórkowego lub innego urządzenia przenośnego (komputer, tablet).

Tworząc produkt, jakim jest brama segmentowa garażowa kierowaliśmy się aktualnym zapotrzebowaniem rynku, ówczesnymi trendami oraz wytycznymi klientów. Nie pozostajemy obojętni wobec inwestorów oraz projektów budynków przemysłowych, hal produkcyjnych. W tym wypadku stworzyliśmy bramy segmentowe przemysłowe, które wyróżniają cztery typy prowadzenia dostosowane do warunków montażowych.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na wybór producenta swojej bramy garażowej lub przemysłowej to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową www.fill.com.pl gdzie możesz zapoznać się z naszą ofertą. Jesteśmy również dostępni w mediach społecznościowych. Zapraszamy również do naszego biura handlowego w Andrychowie oraz Zatorze. Czekamy na Ciebie!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy