reklama
reklama

Wraz z topniejącym śniegiem nowe dziury na drogach. Kto je naprawi?

Wiadomości, 27.01.2016 18:30, PG
Gdzie zgłaszać do naprawy nowe dziury po ataku zimy? Szukamy odpowiedzi.
Wraz z topniejącym śniegiem nowe dziury na drogach. Kto je naprawi?

Nadeszła odwilż. Śnieg powoli topnieje. Drogi po ataku zimy są w gorszym stanie. W wielu miejscach na jezdniach pojawiły się nowe dziury. Kierowcy muszą uważać na zawieszenie.

 

Kto weźmie się za łatanie?

 

Wydział Inwestycji i Drogownictwa informuje, że Urząd  Miejski w Andrychowie ma podpisaną trzyletnią umowę na takie naprawy z Zakładem Gospodarki Komunalnej i to z nimi należy się kontaktować.

 

Natomiast  dyrektor ds. technicznych ZGK Jerzy Wojewodzic powiadamia nas: "obecnie przeprowadzany jest przetarg na takie remonty cząstkowe na gminnych drogach. Jednakże, dzięki sprzętowi który posiadamy, w każdej chwili jesteśmy w gotowości naprawić zniszczoną po zimie nawierzchnię asfaltową, tylko musimy mieć informację o takim problemie ze strony Urzędu Miejskiego. Mieszkańcy również mogą zgłaszać do nas takie sprawy."

 

Zatem jeśli napotkamy jakiś ubytek asfaltu najlepiej zgłosić to i do Urzędu Miejskiego, i do ZGK.

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krytyk, 29.01.2016 11:43

teraz przetarg???!!! nie wiedzieli że dziury będą???!!! takie przetargi sie wykonuje w cywilizowanym kraju w okresie względnego spokoju a nie jak się ktoś upomni, a co tam PiSdolcy rządzą to se moga nowe autka kupić i kolegów z klasy czy rodzine usadzać albo kościólkowi lepiej dać 20mln k..... mać

kriisu78, 28.01.2016 15:51

antyPIS - nie wiem kto jest tym twoim ukochanym przywódcą, ale - o ile dobrze pamiętam- to pokazana na zdjęciu ul. Starowiejska jest drogą POWIATOWĄ, zapewne więc chodzi ci o kogoś z PiS czyli Małeckiego lub Penkalę . A może wręcz o samego Kalińskiego? I ty o jedną dziurę taki rwetes robisz i myślisz o jakimś programie naprawczym? BTW - miałem nadzieję, że debilizm ma jakieś granice, ale ty i igor jako liderzy durnoty na forum ( i nie tylko na nim) pozbawiacie mnie jakichkolwiek złudzeń.

AntyPIS, 28.01.2016 11:51

Nasz ukochany przywódca dba o swoją gminę tak jak widać. Zostały mu dwa lata kadencji więc przygotujcie się na nowy program naprawczy- w końcu niedługo wybory i starą kiełbaskę wyborczą trzeba odgrzać :)

abcabcabc, 28.01.2016 01:25

Jeszcze nawiązując do foto , jak widać "dziura" była wcześniej załatana , tylko "łata" się rozpadła , leży na chodniku i drodze. Jaki sens robienia takich remontów? Kto to nadzoruje? Na obuwie jest 2 lata gwarancji , a ta droga była łatana przed zimą...Nikt nie odpowiada za taką fuszerkę?

abcabcabc, 28.01.2016 01:18

Komentarz usunięty przez autora.

dr_house, 27.01.2016 23:52

@Zaba faktycznie to jest wjazd pod Centrum bo do technikum jest chyba pare metrów wcześniej. Niestety to miejsce robi za palarnie dla uczniów i w czasie przerw nie da się tam przejść.

Zaba, 27.01.2016 21:47

Znam tę dziurę ;o) Ewoluuje sobie od paru lat, od malutkiego p=\ęknięcia, po nie zaslugującą na załatanie małą dziurkę, aż po tą widoczną na foto. A'propos foto - właśnie tam widać wjazd na dziki parking na trawniku - czy tez na jego zwłokach (chociaż właściwie to nigdy trawnik nie był - raczej chaszcze) przy Zespole Szkół na Starowiejskiej i budynku Urzędu Pracy, opieki społecznej i innych mieszczących się tam. Może miast tego bagna, które obecnie pełni funkcje miejsc parkingowych powstałby tam choćby wysypany tłuczniem placyk??? Całe błoto nie byłoby wynoszone na chodnik i ulicę Wiem, ze jest parking z wjazdem od Włokniarzy, ale jak widać - tutaj też by się przydał, a na pewno poprawiłby estetykę. Może mamnewsa zapyta o to tam, gdzie znają wszystkie odpowiedzi? :o)

cozabanda, 27.01.2016 21:28

Komentarz usunięty przez autora.

igor1234, 27.01.2016 20:48

Andrychów...miejsce utkane z dziadostwa....kolejny dowód