reklama
reklama

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W WIEPRZU POLECA SWOJE WYROBY

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.01.2017 12:20, REKLAMA
Spółdzielnia Mleczarska w Wieprzu jest zakładem z tradycjami sięgającymi 100 lat, która zajmuje sie skupem mleka i jego przetwórstwem.
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W WIEPRZU POLECA SWOJE WYROBY

Długa mleczarska tradycja, doświadczenie pracowników oraz najlepszy surowiec pozyskiwany z gospodarstw spełniających restrykcyjne normy unijne to wszystko sprawia, że oferujemy produkty najwyższej jakości.


W Naszej Spółdzielni większość procesów technologicznych przeprowadzanych jest od wielu lat metodami tradycyjnymi, od których duże zakłady odchodzą, gdyż są mało wydajne. Do naszych wyrobów stosujemy tylko naturalne dodatki, przede wszystkim wyselekcjonowane żywe kultury bakterii, dzięki temu, a także dzięki wspomnianym już tradycyjnym procesom technologicznym uzyskujemy produkty o naturalnych walorach smakowych i zdrowotnych.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz wyrobów mleczarskich: mleka, twarogi, śmietany, sery gouda i edamski, kefiry, maślanki, jogurty naturalne i masło, z którego produkcji Spółdzielnia słynie w całej okolicy. To właśnie Nasze Masło Ekstra zrobiło furorę trafiając w gusta jury i smakoszy uczestniczących w Wielkim Finale 9 Festiwalu Smaku w Krakowie gdzie zajęło I miejsce w plebiscycie Małopolski Smak w kategorii Smakołyki z Legendą.


Produkcja żywności to ważna i odpowiedzialna praca na rzecz ludzkiego zdrowia, a co za tym idzie naszego osobistego i rodzinnego życia, dlatego tak wielką uwagę przykładamy do tego aby nasze wyroby były naturalne i zdrowe.Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą i katalogiem produktów.

www.smwieprz.pl


Nasze wyroby dostępne są w wielu sklepach Małopolski i Śląska.
Zapraszamy również do sklepu firmowego w Wieprzu
od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:30
sobota w godz. 7:00 – 13:00

U NAS ZAWSZE ŚWIEŻE PRODUKTY
W PROMOCYJNYCH CENACH !

 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy