reklama
reklama

Mnożą się kradzieże. Zamykajcie swoje domy

Wiadomości, 26.01.2017 19:00, PG
Sporo włamań do domów w okolicach Andrychowa.
Mnożą się kradzieże. Zamykajcie swoje domy

Jak informują nas mieszkańcy miejscowości Sułkowice – Łęg k. Andrychowa, w ostatnim czasie już kilka domów zostało okradzionych z pieniędzy oraz cennych przedmiotów.

- Zaobserwowali jak wyszliśmy do kościoła i weszli przez małe uchylone okno w piwnicy- mówi jedna z mieszkanek Sułkowic.

 

Złodzieje dostają się do domów zazwyczaj przez okna lub drzwi balkonowe.

 

Warto zwracać uwagę na wszelkie podejrzane zachowania osób pojawiających się w rejonie domów, a także na obce pojazdy zaparkowane przy posesjach. Ważne też jest, by nie udzielać obcym osobom informacji o sąsiadach np. dotyczących godzin w których pracują.

 

Istotne informacje dla włamywaczy znajdują się również na portalach społecznościowych, gdzie wiele osób publikuje informacje o swoim aktualnym pobycie. To nic innego, jak... zaproszenie dla złodzieja do "odwiedzenia" opuszczonego mieszkania czy domu.

 

Kilka dni temu w pobliskich Targanicach okradziono proboszcza tamtejszej parafii.

 

Zachowajcie szczególną ostrożność i pamiętajcie o zamykaniu domów.

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

szechter, 26.01.2017 20:14

kolejni złodzieje z Brzeszcz ? fani burmistrza ostatnio cieszyli się z włamania na plebanię... dlaczego oni tak bardzo upodobali sobie naszą gminę ???