reklama
reklama

Czad zaatakował. Dziewczynka w szpitalu

Wiadomości, 28.01.2017 07:00, ks
Dziewczynka straciła przytomność podczas kąpieli.
Czad zaatakował. Dziewczynka w szpitalu

W piątek (27.01) wieczorem służby alarmowe ruszyły do akcji w Zatorze. Ze zgłoszenia wynikało, że w łazience jednego z mieszkań przy ul. Kolejowej odnalazione zostałi nieprzytomne dziecko.

 

Okazało się, że podczas kąpieli w wannie kilkuletnia dziewczynka straciła przytomność. Prawdopodobnie zatruła się tlenkiem węgla. „Winny” jest znajdujący się w mieszkaniu piecyk gazowy.

 

Dziewczynka została przewieizona do szpitala.

 

Strażacy przypominają: tlenek węgla jest gazem bezwonnym i bezbarwnym, więc ludzie go nie wyczuwają, natomiast czujnik tlenku węgla wykryje nawet niewielkie jego stężenie i zasygnalizuje, że dzieje się coś niedobrego.

 

Dlatego też, aby zadbać o bezpieczeństwo domowników takie urządzenia należy zamontować w pomieszczeniach, gdzie jest otwarte spalanie, a więc np. w łazience, w kuchni oraz pomieszczeniach ogrzewanych piecami.

 

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy