Wieprzówka dobra na upalne dni?

, Wiadomości, 07.08.2018 18:00, WB
Sprawdziliśmy czy da się wypoczywać nad rzeką Wieprzówką w Andrychowie.
Wieprzówka dobra na upalne dni?

Kilkanaście dni temu przez rzekę Wieprzówkę przetoczyła się fala dużej wody.To wszystko przez ciągle padający deszcz. Teraz kiedy dotarły do nas upały postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda rzeka i czy są gdzieś miejsca na wypoczynek nad wodą.

Zobaczcie sami jak wygląda teraz rzeka Wieprzówka w Andrychowie.

Jak przekazał nam prezes ZWiK Jan Mrzygłód jest sucho ale nie ma zagrożenia w dostawie wody do naszych kranów. - Jesteśmy na ta chwilę bezpieczni.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 09.08.2018 20:26

A co ? boisz się że więcej niż tobie PeOwczaki ? PeOwczaku OOOOOOOO HAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

xpek, 09.08.2018 17:44

ile pisiaki płacą ci za komentarze?

`, 09.08.2018 09:15

Nie, tak było tylko za waszych Nierządów PeOwczaku.

barte, 09.08.2018 08:55

Wieprzówka jest w zarządzie spółki? Tam rządzą pisiewicze.Co znowu nic nie robią i czekają na powódź?

repart, 09.08.2018 08:41

Czy Pan Redaktor bylby uprzejmy raz jeszcze przybyc na Wieprzowke w to samo miejsce co na zdjeciach i na linii ostatnich dziaiek za mostem kolejowym i tam gdzie rzeka poszerzyla swoje koryto przejsc na druga strone i sfotografowac dosc swieza wielka 10 metrowa wyrwe w brzegu juz o niespelna dwa metry od sciezki do dzialek! Zwykle osuwisko w brzegu jest chociaz zabezpieczone tasma a teraz nic sie nie dzieje!