Weekendowy konkurs mamNewsa.pl i Czarnego Gronia

, Wiadomości, 28.05.2018 10:30, red
Do wygrania 3x podwójne zaproszenia na pizzę z pieca opalanego drewnem.
Weekendowy konkurs mamNewsa.pl i Czarnego Gronia

Kto w ostatnim czasie odwiedził Oberżę Czarny Groń ten wie, że warto. A Ci co jeszcze nie spróbowali pizzy z pieca mają doskonałą okazję. (www.czarnygron.pl/kulinaria/oberza)

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi:

Którą z licznych atrakcji Czarnego Gronia najbardziej poleciłbyś znajomemu?

Prawda, że to nie takie trudne?

Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres mailowy: [email protected]

Mail musi zawierać odpowiedź na powyższe pytanie, nazwę miejscowości, numer telefonu, imię i nazwisko zgłaszającego, oraz dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu na portalu mamNewsa.pl w razie wygranej w konkursie mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)".

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu

Trzy, najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi, otrzymają podwójne zaproszenie na pizzę…. mmm tak w sam raz na majowe popołudnie

Zapraszamy, czas start! Na odpowiedzi czekamy do końca weekendu, czyli 27 maja do północy. W poniedziałek rozstrzygnięcie.


AKTUALIZACJA: 28.05.2017

Nagrody zdobywają: Mateusz Swakoń, Łukasz Marczyński, Rafal Walus.

Skontaktujemy się celem ustalenia sposoby odbioru zaroszenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy