reklama

Tak ITD kontrolowała busa, kierowca dalej nie pojechał [VIDEO]

, Wiadomości, 03.07.2015 18:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Jeden z kierowców, jeżdżący na trasie Andrychów - Kraków, wpadł w niezłe tarapaty.
Tak ITD kontrolowała busa, kierowca dalej nie pojechał [VIDEO]

 

O kontrolach busów pisaliśmy już wiele razy. Jedna z kontroli "rejsowego" busa przeprowadzona przez Inspekcję Transportu Drogowego została nagrana przez autorów programu "Na drogach". ITD kontrolowała busa kursującego na trasie Andrychów - Kraków.

 

Funkcjonariusz ITD wykrył usterki w układzie zawieszenia pojazdu, dopatrzył się także wycieku oleju i braków w tzw. "wykresówce". Kierowca dostał dwa mandaty i stracił dowód rejestracyjny pojazdu.

 

W końcowej fazie kontroli było nerwowo... Zobaczcie sami.

 

źródło: Na drogach

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dr_house, 05.07.2015 19:25

@remek a to pytaj busiarzy z Janiso bo oni tak twierdzą. Każdy sposób dobry by przechytrzyć konkurencję.

remek, 05.07.2015 18:19

A to jak firma się nazywa nie po polsku to od razu zagraniczna?

dr_house, 05.07.2015 12:42

Oczywiście chodziło mi o właściciela dworca a nie drogi.

dr_house, 05.07.2015 12:41

@peperuda dokładnie tak. Ja miałem przesiadkę na IC i gdyby nie to, ze pojechałem trochę wcześniej miałbym połączenie i bilet w plecy. Mało tego jak wspomniałem o zniżkach to wypisał mi śmieszny bilet Wadowice -Borek żeby wyszła zniżka. Mało tego zastanawiam się czy wjeżdżając na dworzec raz dziennie samochodem też będę linią regularną - też będę jeździł bez rozkładu i jak mi się podoba. Jeżeli zarządcą drogi jest gmina to odpowiednie służby powinny się tym zająć.

peperuda, 04.07.2015 17:08

@dr_house ja usłyszałam to samo, dodatkowo byłam świadkiem jak kierowca okłamał jedną pasażerkę, która czekała na interpalma, bo zależało jej, by wysiąść dokładnie na płycie dworca. Kierowca z Janiso pocisnął jej kit, że on przecież też jedzie na dworzec. Starsza pani z walizką i spiesząca się na przesiadkę musiała się zdziwić, jak ją wysadził na ogrodowej.

dr_house, 04.07.2015 16:39

@walet kiedyś czekałem na Interpalma do Krakowa. Podjechał klekoczący Janiso a kierowca walnął tekst "Wsiadaj, co będziesz dawał zarobić zagranicznej firmie". Może i zagraniczna ale przynajmniej komfortowo, według rozkładu i jeszcze z honorowaniem ulg ustawowych.

walet, 04.07.2015 13:07

Czemu da się w Interpalmie( czyste, wygodne, klimatyzowane autobusy i do tego ceny biletów niższe) nie da się u innych brud, smród, zaduch. Zastanawiam się jak te pojazdy przechodzą kontrole techniczne przecież one nie nadają się nawet do wożenia trzody chlewnej.

dr_house, 03.07.2015 21:37

Czyżby Janiso został bez busa? Dopiero teraz? Jak mi przykro.

tomekx, 03.07.2015 18:48

Tak trzymać,więcej kontroli