reklama

Pijany kierowca spowodował kolizję

, Wiadomości, 14.12.2015 10:20, (red)
Pijany kierowca spowodował kolizję. Na dodatek nie posiadał uprawnień.
Pijany kierowca spowodował kolizję

11 grudnia w godzinach wieczornych policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Spytkowice, który w stanie nietrzeźwym wsiadł za kierownicę powodując kolizję drogową. Nie uniknął zatrzymania i wkrótce odpowie za popełniony czyn.

 

- Do zdarzenia doszło około godz. 21:30 w miejscowości Spytkowice policjanci otrzymali zgłoszenie, iż kierujący samochodem marki Renault Laguna nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu.W trakcie realizacji czynności policjanci ustalili, iż kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,47 promila alkoholu – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Ponadto kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, jak również za spowodowanie kolizji drogowej.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy