reklama

Sprawcy brutalnego pobicia na osiedlu zatrzymani

, Wiadomości, 29.11.2016 10:15, (red)
Sprawcom grozi teraz do 3 lat więzienia.
Sprawcy brutalnego pobicia na osiedlu zatrzymani

Wadowiccy policjanci ustalili mężczyzn, którzy w ubiegły weekend  w godzinach nocnych dotkliwie pobili  35 i 36-letnich mieszkańców Wadowic. 

 

Jak podaje policja, w nocy z 26/27 listopada wadowiccy policjanci zostali poinformowani o pobiciu dwóch mężczyzn, które miało miejsce na jednym z wadowickich osiedli. Z relacji pokrzywdzonych,  35 i 36-letnich mieszkańców Wadowic, wynikało, że w nocy około godz. 1.15 w podeszło do nich czterech mężczyzn, którzy przed blokiem zaatakowali ich i pobili. Sprawcy po dokonanym pobiciu oddalili się w nieznanym kierunku.

 

Pokrzywdzeni w wyniku dotkliwego pobicia doznali poważnych obrażeń ciała i karetką pogotowia przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na leczeniu szpitalnym.  Od wyników badań zależna będzie końcowa kwalifikacja czynu.

 

Mężczyźni w wieku 18,20,21,24-lat mieszkający w Wadowic  usłyszeli już zarzuty dokonania pobicia, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Niebawem do Sądu trafi również akt oskarżenia w tej sprawie.

 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

AntyLeming, 29.11.2016 20:00

Komentarz usunięty przez autora.