reklama
reklama

Psie przedszkole w Wieprzu [FOTO]

Wiadomości, 19.10.2016 17:00, PG
Sobotnie (16.10), słoneczne popołudnie kilkadziesiąt osób spędziło w Szkole Psiej Tresury psieEgo w Wieprzu. Było smacznie i treningowo.
Psie przedszkole w Wieprzu [FOTO]

 

psiePRZEDSZKOLE to zajęcia dedykowane szczęśliwym opiekunom szczeniaków w wieku od 8 tygodnia do 6 miesiąca. PsieEgo uczy swoich klientów jak być atrakcyjnym dla swego szczeniaka, jak rozumieć jego potrzeby, jak go rozwijać, a przede wszystkim jak nie popełniać błędów wychowawczych które w przyszłości mogą zaowocować problemami.

 

Sobotnie spotkanie było wyjątkowe, ponieważ zespoły ratownicze Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzybrodzia Bialskiego odwiedziły psieEgo z tortem… tak tortem.

 

A to wszystko za sprawą trzech zespołów ratowniczych (przewodników i psów ratowniczych), którzy przygotowywali się  do egzaminów Państwowej Straży Pożarnej specjalności terenowej właśnie w Szkole Psiej Tresury psieEgo w Wieprzu. Pod okiem szkoleniowca przewodników psów ratowniczych Jerzego Herma, będącego jednocześnie przewodnikiem psa ratowniczego Gorana, zespoły ratownicze z GPR OSP Międzybrodzie Bialskie ostatnie miesiące spędziły na budowaniu relacji, zaufania i współpracy ze swoimi czworonożnymi ratownikami. Te nabyte umiejętności przyczyniły się do  uzyskania certyfikacji specjalności terenowej przez trzy zespoły ratownicze podczas egzaminów Państwowej Straży Pożarnej uprawniających przewodnika i psa do uczestnictwa w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych na terenie Polski i poza jej granicami.

 

 

 

 

 

źródło: fbpsieEgo

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy