reklama
reklama

Zawsze blisko nowych technologii. Przyjdź i przekonaj się sam!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.10.2016 14:50, REKLAMA
Salon Orange w Andrychowie przy ul. Włókniarzy 31 zaprasza na jesienną promocję internetu.
Zawsze blisko nowych technologii. Przyjdź i przekonaj się sam!

Każdy klient, który odwiedzi nas w październiku i zakupi neostradę bądź internet LTE dla domu, otrzymuje 50 zł!


Mamy dla Was także inne promocje:


BON 200 zł na energię – przenieś energię do orange i zyskaj najniższą stawkę na rynku plus 200 zł na opłacenie rachunków.


Super szybki internet LTE- korzystaj z sieci internetowej gdziekolwiek jesteś, teraz w ofercie nielimitowany dostęp do internetu z dwoma ruterami : domowym i mobilnym w super cenie oraz nowość modem samochodowy CARFI


W naszym Salonie już dostępny Iphone 7 – przyjdź i podaruj sobie lub bliskim ten niezwykły gadżet w super ofercie orange z nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich sieci!


Drogi Przedsiębiorco jeśli masz inernet w orange – damy Ci 2 komórki bez limitu za jedyne 29 zł netto!Takiej okazji nie możesz przegapić! Najtańsza oferta na rynku.


Pakiet dla firm z ultraszybkim internetem LTE i 2 komórkami w super cenie.


Oferujemy wygodne i bezpieczne rozwiązania dla Twojego domu: telefon, internet, telewizja, systemy monitorujące oraz szeroki wybór akcesoriów do telefonów komórkowych w super cenach.


Oferty tworzymy z myślą o Tobie i Twoich bliskich.


Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.


Przyjdź i przekonaj się sam!


Zapraszamy do naszego Salonu Orange w Andrychowie przy ulicy Włókniarzy 31 – obok kościoła na osiedlu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, w sobotę od 9.00 do 13.00.


telefon 33 870 22 08, 515 000 516             

 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy