reklama

Pożar w budynku mieszkalnym, strażacy w akcji

, Wiadomości, 22.09.2016 17:15, ks
Ogień pojawił się w kuchni jednego z domów w Andrychowie, zadymienie było duże, mieszkańcy wezwali strażaków.
Pożar w budynku mieszkalnym, strażacy w akcji

W czwartek przed godziny 17:00 strażacy z JRG i OSP Andrychów zostali wezwani do pożaru w budynku przy ul. Kościuszki w Andrychowie. Ogień pojawił się w kuchni. Było bardzo silne zadymienie. Mieszkańcy wybiegli na zewnątrz i wezwali strażaków. Ci szybko ugasili pożar.

 

Sytuacja został już opanowana. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, gdyż prawdopodobnie zatruciu dymem uległ jeden z mieszkańców.

 

W czwartek to już drugi pożar w gminie Andrychów. Około południa w Roczynach w budynku przy ul. Bielskiej zapaliły się sadze w kominie. Na szczęście, interwencja strażaków była szybka i skuteczna i nie doszło do większego pożaru.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy