reklama

Pomoc z Sejmiku dla czworaczków

, Wiadomości, 20.12.2011 10:30, (NAT)
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia sejmik województwa małopolskiego przekazał 12 tys. zł na rzecz andrychowskich czworaczków.
Pomoc z Sejmiku dla czworaczków

Czworaczki przyszły na świat w 2007 roku w rodzinie państwa Alicji i Adama Drabczyków z Andrychowa. Trzy dziewczynki - Martynka, Marysia, Joasia i chłopiec – Patryk, mają już po cztery lata.

 

Tuż przed świętami małopolscy radni przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej na rzecz gminy Andrychów z przeznaczeniem na opiekę nad rodziną czworaczków.

 

-Sytuacja materialna rodziców jest bardzo trudna, a zapewnienie dzieciom wszystkiego, co jest im potrzebne do życia i prawidłowego rozwoju, przerasta możliwości rodziny – argumentowali radni.

 

Na poprawę warunków rodziny Sejmik przekazał gminie 12 tys. zł.


ZOBACZ: strona www o czworaczkach z Andrychowa


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy