reklama

Kiermasz, wigilia, a potem zabawa sylwestrowa na placu

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.12.2011 15:00, (red)
Pod koniec roku plac Mickiewicza w Andrychowie znowu ożyje. Planowane są tu trzy duże imprezy.
Kiermasz, wigilia, a potem zabawa sylwestrowa na placu

Najbliższa już od środy, 21 grudnia. Centrum Kultury i Wypoczynku organizuje kiermasz świąteczny. Do piątku na różnych stoiskach mieszkańcy będą mogli kupić różne produkty, żywność i wyroby rękodzieła artystycznego. Tego typu jarmark odbył się się w wielkanocną sobotę Największym zainteresowaniem cieszyło się wtedy stoisko ze swojską kiełbasą [na zdjęciu], ale nie wiadomo czy teraz też takowe będzie.

 

 

23 grudnia (piątek) o godzinie 15 rozpocznie się II Andrychowska Wigilia. Organizatorem świątecznego spotkania są: „Klub Stu” oraz Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Potrawy wigilijne przygotują restauratorzy z terenu gminy Andrychów.

 

 

31 grudnia (sobota) w nocy na placu Mickiewicza odbędzie się plenerowa zabawa Sylwestrowa. Rok temu, z powodu remontu placu, impreza odbyła się na parkingu obok basenu. Teraz znowu zabawa odbędzie się na placu Mickiewicza.

 

AKTUALIZACJA: 2011-12-19

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 22.12.2011 07:56

ostro handlują ,ale portkami