reklama

Policjanci poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku drogowego

, Wiadomości, 06.04.2017 10:50, (red)
Do tego zdarzenia doszło 1 marca, ale świadkowie wciąż są poszukiwani.
Policjanci poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku drogowego

 

Kęty. Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego śmiertelnego
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego  śmiertelnego do którego doszło w dniu 1 marca 2017 w Bulowicach na przejściu dla pieszych przy ulicy Krakowskiej. Pieszy, 72 – letni mieszkaniec Bulowic w wyniku odniesionych poważnych obrażeń ciała, zmarł w szpitalu.
W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego wypadku lub posiadające inne istotne informacje związane z tą tragedią drogową o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach  osobisty lub telefoniczny pod numer 33 845 33 22 lub pod numer 997.


Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego  śmiertelnego do którego doszło w dniu 1 marca w Bulowicach na przejściu dla pieszych przy ulicy Krakowskiej (droga krajowa nr 52). Pieszy, 72 – letni mieszkaniec Bulowic w wyniku odniesionych poważnych obrażeń ciała, zmarł w szpitalu.

 

- W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego wypadku lub posiadające inne istotne informacje związane z tą tragedią drogową o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach  osobisty lub telefoniczny pod numer 33 845 33 22 lub pod numer 997 - czytamy w komunikacie policji.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy