Podczas pikniku siostry zbierały na samochód dla niepełnosprawnych

, Wiadomości, 13.05.2018 12:30, DK
Podczas pikniku siostry zbierały na samochód dla niepełnosprawnych
W sobotę (12.05) na ul. Lwowskiej 31 w Wadowicach (w ogródku przed zakonem) odbyła się dość nietypowa impreza, zorganizowana przez Siostry Nazaretanki prowadzące Dom Pomocy Społecznej w Wadowicach. Nietypowa, ponieważ zorganizowana z myślą o zebraniu funduszy na kupno nowego samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych. Obecne, już 20-letnie auto odmawia posłuszeństwa.

W trakcie pikniku który trwał od 12:00 do 18:00 można było np. przejechać się na osiołku, zobaczyć pokazy „psów-sportowców”, pobawić się w rytmach góralskiej muzyki, a także wziąć udział w loterii fantowej z fajnymi nagrodami, jak np. wejściówki do Energylandii.

Ile zebrały siostry? O tym poinformujemy was już wkrótce.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy