Groźny wypadek. Potrącony nastolatek. Wezwano śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 12.05.2018 19:31, red
Seria wypadków na drogach regionu w sobotni wieczór.
Groźny wypadek. Potrącony nastolatek. Wezwano śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]
Do wypadku doszło w sobotę (12.05) wieczorem w rejonie ośrodka Molo w Osieku. Wstępnie wiadomo, że kierowca samochodu osobowego w rejonie przejścia dla pieszych potrącił nastoletniego chłopca, rowerzystę.

Chłopak jest w ciężkim stanie. Na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy, zespół ratownictwa medycznego i policja. Ściągnięto śmigłowiec LPR, którym poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Prokocimiu.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 64 – letnia mieszkanka Kęt, kierując samochodem marki Hyundai, potrąciła przejeżdżającego przez przejście dla pieszych na rowerze, 13 – letniego mieszkańca Osieka. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.


xxx
Wieczorem do wypadku doszło także w Radoczy k. Wadowic, na drodze krajowej nr 28. Wstępnie wiadomo, że zderzeniu dwóch samochodów poszkodowana została jedna osoba. Dachowanie pojazdu miało miejsce również w Babicy k. Wadowic.

Wypadek w RadoczyWypadek w Osieku


Wypadek w Babicy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy