reklama

Po co fontanna, skoro cały rok nie działa?

Wiadomości, 28.08.2018 17:30, PG
Po co fontanna, skoro cały rok nie działa?

W poniedziałek pisaliśmy o tym, że fontanny w Andrychowie są zaniedbane a w jednej z nich znajduje się śmierdząca, zielona woda.

Teraz mieszkańcy zgłaszają nam problem z nową fontanną znajdującą się przy ul. Metalowców na osiedlu. Okazuje się, że w tym roku ani razu nie tryskała z niej woda. Mieszkańcy zastanawiają się, dlaczego? Urzędnicy twierdzą, że nikt nie zgłaszał im tego problemu i nie wiedzieli o zaistniałej sytuacji.

Wiele osób chętnie ochłodziłoby się w upalne dni właśnie przy tej fontannie. Chyba w tym roku już nie będą mieli okazji.

Przypomnijmy, że jeszcze z inicjatywy poprzedniego burmistrza zamontowano w mieście 5 fontann. Słynna "andrychowianka" na placu Mickiewicza, fontanna św. Floriana przy magistracie, kolejna już bez nazwy przy zamku oraz dwie, które umiejscowione były na stawie, ale zostały zdemontowane podczas oczyszczania stawu miejskiego. Fontanna na osiedlu Metalowców to dzieło obecnego burmistrza Żaka.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

JasiuWedkarz, 29.08.2018 16:03

@taranczako Szkoda ze pod urzedem w czasie suszy woda z tamtejszej fontanny leje sie strumieniami...

taranczako, 29.08.2018 05:19

Zaraz, zaraz a gdzie powiedziano że z tej kuli ma coś tryskać w dobie suszy? Zainstalować można w końcu na osiedlowej kuli na czas jesienno zimowy światełka jak w centrum, a może oświetloną choinkę?

Keson, 29.08.2018 04:01

może tak ma być ???

martinez, 28.08.2018 21:18

"Okazuje się, że w tym roku ani razu nie tryskała z niej woda. Mieszkańcy zastanawiają się, dlaczego? Urzędnicy twierdzą, że nikt nie zgłaszał im tego problemu i nie wiedzieli o zaistniałej sytuacji. " zakolandia znalazła winnego - i jest nim według nich andrychowianin. A co? Przecież oni po robocie czyli rozdawaniu uśmiechów, obiecanek i siedzeniu na mamnewsa do Krakowa, Oświęcimia i innych miast poza gminą. Metalowców im nie po drodze. Skąd mieli wiedzieć? I co ich to obchodzi. Ważne żeby abcabc policzył do sukcesów . Działać już fontanna nie musi.

bula33, 28.08.2018 21:11

Tam jest wspólnota mieszkaniowa chyba. Prezes mógł zgłosić problem od czegoś jest !

Jepetto, 28.08.2018 19:41

@abcabc, ty czasami czytasz co piszesz przed wysłaniem? Cyt.: "a fontanna wcale nie musi działać -przynajmniej gmina oszczędza wodę. a cały skwer pierwsza klasa!" Dobrze się czujesz? Fontanna nie musi działać? To po kiego wydano moje pieniądze???

Jepetto, 28.08.2018 19:34

@abcabc, ty czasami czytasz co piszesz przed wysłaniem? Cyt.: "a fontanna wcale nie musi działać -przynajmniej gmina oszczędza wodę. a cały skwer pierwsza klasa!" Dobrze się czujesz? Fontanna nie musi działać? To po kiego wydano moje pieniądze???

Nostradamus, 28.08.2018 18:26

Miejsce gdzie stoi ta fontanna jest przeklęte. Poprzednia fontanna co tam stała też nigdy nie działała.

abcabc, 28.08.2018 18:13

pięknie pan burmistrz zagospodarował to zaniedbane przez lata miejsce a fontanna wcale nie musi działać -przynajmniej gmina oszczędza wodę. a cały skwer pierwsza klasa!

kaczor, 28.08.2018 17:13

"Okazuje się, że w tym roku ani razu nie tryskała z niej woda. Mieszkańcy zastanawiają się, dlaczego? Urzędnicy twierdzą, że nikt nie zgłaszał im tego problemu i nie wiedzieli o zaistniałej sytuacji" "Brawo" dla ekipy burmistrza Żaka. Mieszkańcy wiedzą a oni nie.

kaczor, 28.08.2018 17:12

a po co ma działać? Jest po to że takie jeden "Tomuś" pod nickiem abcabc napisał coś w style "kolejna zrealizowana inwestycja Burmistrza Żaka. Wielki sukces" :) Żeby jeszcze działała?