reklama

W Wieprzu okradają domy. Uważajcie!

, Na sygnale, Wiadomości, 29.08.2018 09:50, PG
Złodzieje znowu kręcą się po okolicy.
W Wieprzu okradają domy. Uważajcie!

W poniedziałek (27.08.) około godz. 12:00 policjanci z komisariatu policji w Andrychowie otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z domów na terenie Wieprza.

Jak informuje nas rzecznik KPP w Wadowicach Agnieszka Petek policja prowadzi czynności celem ustalenia sprawcy, który ukradł biżuterię i pieniądze.

Policja ostrzega i apeluje o zamykanie i zabezpieczanie swoich posesji. Złodzieje dostają się do domów zazwyczaj przez okna lub drzwi balkonowe.

Warto zwracać uwagę na wszelkie podejrzane zachowania osób pojawiających się w rejonie domów, a także na obce pojazdy zaparkowane przy posesjach. Ważne też jest, by nie udzielać obcym osobom informacji o sąsiadach np. dotyczących godzin w których pracują.

Istotne informacje dla włamywaczy znajdują się również na portalach społecznościowych, gdzie wiele osób publikuje informacje o swoim aktualnym pobycie. To nic innego, jak... zaproszenie dla złodzieja do "odwiedzenia" opuszczonego mieszkania czy domu.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy