reklama

Ośrodek Szkolenia i Dokształcania prowadzi nabór do liceum oraz na kursy i szkolenia

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.08.2018 13:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ośrodek Szkolenia i Dokształcania prowadzi nabór do liceum oraz na kursy i szkolenia

Ośrodek Szkolenia i Dokształcania w Wadowicach to szkoła z blisko 20-letnim doświadczeniem w kształceniu na ziemi wadowickiej. W realiach ciągłych zmian, reform i stale zmieniającego się rynku pracy zawsze zaspokajała potrzeby setek uczniów. Obecnie prowadzi ostatni nabór do trzyletniego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych, a już od przyszłego roku 2019/20, zgodnie z wymaganiami ministerstwa, do czteroletniej szkoły licealnej. Poziom prowadzonych zajęć, treści merytorycznie dopasowane do wymogów, nie tylko formalnych, ale i indywidualnych każdego ucznia, w połączeniu z pasją i zaangażowaniem sprawiają, że na pogłębianie wiedzy w OSiD decydują się najlepsi, nawet uczniowie z czerwonym paskiem!

OSiD to nie tylko szkoła. Gdyby jego działalność ograniczała się wyłącznie do edukacji licealnej, to nie byłby w stanie kompleksowo odpowiadać na specjalistyczne potrzeby społeczne. Tymczasem OSiD oferuje kilkadziesiąt kursów na poziomie techników, które pozwalają uzyskać tytuł technika praktycznie we wszystkich zawodach. Dość powiedzieć, że na przestrzeni lat uprawnienia uzyskali elektrycy, fryzjerzy, kelnerzy, kucharzy, murarze, a nawet operatorzy CNC!

Sam OSiD uzyskał status jednostki certyfikowanej OKE w Krakowie, umożliwiający samodzielne przeprowadzenie kursów kwalifikacyjnych w zawodach. Tutaj szczególnie popularny stał się technik pojazdów samochodowych, który jest przepustką do uzyskania uprawnień diagnosty. A co jeśli dany zawód nie jest ujęty na liście techników, a chciałbyś zdobyć profesjonalną, branżową wiedzę i umiejętności? Proszę bardzo! OSiD oferuje setki fachowych kursów począwszy od konsultanta imprez ślubnych, przez barmana, a na księgowym czy guwernantce kończąc.

Współczesny rynek pracy stanowi globalną wioskę, gdzie liczy się doświadczenie zdobyte bezpośrednio u przedsiębiorcy, także i za granicą. OSiD doskonale rozumie to zjawisko i oferuje staże, również zagraniczne. A jeżeli masz obawy przed wyjazdem ze względu na znajomość języka to zapewni kurs lingwistyczny na każdym poziomie. Chcesz się realizować z rodziną na miejscu? Skorzystaj z inkubatora przedsiębiorczości, który w pełni odpowie na Twoje zainteresowania i pozwoli urzeczywistnić firmę Twoich marzeń.

Człowiek uczy się przez całe życie, nawet po studiach. I tutaj OSiD, jako punkt partnerski warszawskiej uczelni, umożliwia podjęcie pedagogicznych studiów podyplomowych w formie e-learningowej właściwie w każdym potrzebnym nauczycielowi aspekcie. Poszerzanie swoich kompetencji i umiejętność mobilności zawodowej jest już powszechnością, o czym OSiD doskonale wie.

Każdy uczeń czy kursant traktowany jest w sposób wysoce indywidualny. Wynika to nie tylko z nakładu pracy i zaangażowania, jakie wkładamy w naszą pasję, ale i wieloletniego doświadczenia. Tysiące ludzi, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować nauczyły nas, że choć bardzo byśmy tego chcieli, to nie zawsze w życiu jest z górki. Pomagamy też w tych chwilach bezpłatnymi korepetycjami, opieką pedagoga i psychologa, a nawet logopedy.

Większość szkół chwali się tym, co ich wyróżnia. My opisaliśmy, i tak tylko pokrótce, możliwości Ośrodka Szkolenia i Dokształcania w Wadowicach. O satysfakcji, nie tylko uczniów, świadczyć mogą corocznie zdawane matury, egzaminy zawodowe czy kursy. To wszystko jest wynikiem głębokiej wiary w to co robimy. A jej słuszność potwierdzają uśmiechy absolwentów mijanych na ulicy. Możesz zbudować sukces, którego my będziemy częścią. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.osidwad.com.pl


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy