reklama

Ostatnie pożegnanie Stanisława Sękiewicza

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 20.04.2022 14:00, eł
Zostanie pochowany w rodzinnej Brzeźnicy.
Ostatnie pożegnanie Stanisława Sękiewicza

Jak już pisaliśmy, w Poniedziałek Wielkanocny zmarł 51-letni Stanisław Sękiewicz, ceniony działacz sportowy z Brzeźnicy, szerzej znany jako Wiślacki Smok – bowiem od 2005 roku wcielał się w maskotkę klubową Wisły Kraków.

W swej rodzinnej miejscowości prowadził zakład fryzjerski, a także dbał o to, by w dzieciach i młodzieży rozwijać zamiłowanie do sportu. 8 lat temu założył Akademię Piłkarską Wisła Brzeźnica, a następnie pierwszy w okolicy klub piłkarski dla dziewcząt. Był człowiekiem bardzo ciepłym i uczynnym. W ostatnich miesiącach zmagał się z nowotworem złośliwym i – niestety – przegrał tę nierówną walkę. Pozostawił po sobie pustkę, którą nie sposób będzie zapełnić.

Jego ostatnie pożegnanie odbędzie się w czwartek, 21 kwietnia, w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy. O godzinie 15.30 rozpocznie się modlitwa różańcowa, natomiast początek mszy świętej zaplanowano na 16.00.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy