reklama
reklama

Od dziś koniec z restrykcjami. Z małymi wyjątkami

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 01.03.2022 07:00,
Co się zmieniło?
Od dziś koniec z restrykcjami. Z małymi wyjątkami
Od 1 marca zniesionych została większość restrykcji wprowadzonych przez rząd w ubiegłym roku związku z pandemią koronawirusa. Urzędy i instytucje wracają do normalnej pracy. Zniesionych zostanie większość restrykcji "o charakterze gospodarczym"

Przestaną obowiązywać m.in. wszystkie limity osób – w tym w sklepach, restauracjach, miejscach kultury, transporcie, a także podczas spotkań i imprez. Ponownie zostaną otwarte dyskoteki, kluby i inne miejsca udostępnione do tańczenia.

Z obostrzeń pozostają obowiązek noszenia maseczki w miejscach zamkniętych, sklepach i środkach komunikacji, izolacja i kwarantanna.

Według danych z poniedziałku (28.02) w powiecie wadowickim stwierdzono tylko 12 nowych przypadków koronawirusa, w powiecie oświęcimskim 16, a w powiecie suskim - 5.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy