Nowa siłownia przy szkole

, Wiadomości, 19.09.2014 15:31, ks
W Kętach uruchomiono siłownię pod gołym niebem.
Nowa siłownia przy szkole

 

Siłownia powstała przy ZSP nr 3 w Kętach, przy ul. Szkolnej.
Na koszt gminy kupiono 12 urządzeń. Dodatkowo także ławki, kamerę obrotową, stojak rowerowy, dodatkowo oświetlenie terenu, który został odpowiednio zagospodarowany.
W sumie wszystko kosztowąło ok. 50 tys. zł.

Siłownia powstała przy ZSP nr 3 w Kętach, przy ul. Szkolnej. Będzie ogólnodostępna.

 

Na koszt gminy kupiono 12 urządzeń. Dodatkowo także ławki, kamerę obrotową, dodatkowe oświetlenie terenu, który został odpowiednio zagospodarowany. Wkrótce zostanie zamontowany stojak rowerowy.

 

W sumie wszystko kosztowało ok. 50 tys. zł.

 

foto: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

starymoher, 19.09.2014 20:57

Podobną siłownie buduja chyba na Wemblej pod Górnicą.W Andrychowie.

ulubieniec, 19.09.2014 19:06

Zamiast obiecanej sali gimnastycznej, tej na miarę hali sportowej,wybudowano skromną siłownię napowietrzną.Można powiedzieć,że to i tak dobrze.Poprzedni burmistrz najpierw splantowałby teren,później posiałby zieloną trawę i na koniec umieściłby tabliczkę "Teren rekreacyjny",a jego osobisty reportażysta na łamach "Kęczanina" napisałby tendencyjny artykuł dowodzący wyższość bezruchu nad ruchem i że to wszystko burmistrz robi dla zdrowotności mieszkańców Kęt.