reklama

Małopolska noc naukowców po raz drugi w LO Andrychów

Wiadomości, 26.09.2015 00:00, DK
Druga edycja Małopolskiej Nocy Naukowców w liceum w Andrychowie.
Małopolska noc naukowców po raz drugi w LO Andrychów

 

W piątek (25.09) o godzinie 18:00 rozpoczęła się Małopolska Noc Naukowców w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej -Curie w Andrychowie. 

 

Były pokazy eksperymentów fizycznych i chemicznych, zabawy dla najmłodszych, quizy. Już na początku całego eventu odbył się wykład dla młodzieży i dorosłych, był również spektakl w reżyserii Iwony Kaczmarek. 


Jak powiedział nam dyrektor LO Paweł Mrzygłód: - W tamtym roku odwiedziło nas 3500 zwiedzających, a nie liczyliśmy nawet na 1000. W tym roku myślę, że będzie jeszcze więcej gości.

 

 

W piątkowy wieczór podobne wydarzenie odbyło się w 6 małopolskich miastach miastach: Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Niepołomicach, Andrychowie i Skawinie.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy