reklama

Krew na klatce schodowej, dwie akcje poszukiwawcze

, Wiadomości, 18.11.2016 08:20, (red)
Mieszkańcy informują nas o wyjątkowej kumulacji policyjnych patroli w czwartek wieczorem na ulicach Andrychowa i w okolicach. Co się stało?
Krew na klatce schodowej, dwie akcje poszukiwawcze

Jak się dowiadujemy, w czwartek (17.11) policjanci prowadzili dwie akcje poszukiwawcze.

 

W czwartek około godziny 18:30 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na klatce schodowej jednego z bloków przy ulicy Krakowskiej doszło do awantury. Po przybyciu na miejsce mundurowi ujawnili na schodach ślady krwi.


- Policjanci na miejscu ustalili, że jedna z mieszkanek będąc pod działaniem alkoholu zagroziła popełnieniem samobójstwa, wyszła z mieszkania i zebrała ze sobą nóż. Pobiegł za nią mężczyzna (był trzeźwy) i na klatce schodowej podczas próby odebrania noża, kobieta skaleczyła się w palce. Stąd ślady krwi – informuje nas nadkom. Arkadiusz Śniadek, komendant komisariatu policji w Andrychowie.

 

Mieszkańcy nie zdołali zatrzymać zdesperowanej andrychowianki. Dopiero po kilkudziesięciu minutach znaleźli ją policjanci - w rejonie torów na ulicy Fabrycznej. Kobieta została przewieziona do szpitala.

 

Komendant podkreśla, że trwa policyjne dochodzenie, mające ustalić dokładne przyczyny tego zdarzenia.

 

W czwartek wieczorem prowadzone były także poszukiwania mieszkańca gminy Wieprz, który również zagroził popełnieniem samobójstwa. Został odnaleziony.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy