reklama
reklama

Kolejny punkt szczepień zamyka podwoje

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.08.2021 08:42, eł

Od września hala sportowa znów będzie służyła uczniom.

Kolejny punkt szczepień zamyka podwoje

W naszym regionie powoli ubywa punktów szczepień. Jeszcze tylko do końca miesiąca będzie działał ten, który w maju powstał w hali sportowej przy ul. Kościelnej 5 w Suchej Beskidzkiej. To efekt wyraźnego spadku zainteresowania szczepieniami.

Minął już okres, kiedy na podanie pierwszej dawki preparatu przeciw COVID-19 trzeba było długo czekać. Teraz wolnych terminów jest mnóstwo, a chętnych do zaszczepienia coraz mniej. Stąd też decyzje o zamykaniu Punktów Szczepień Powszechnych. Ostatnio zakończył działalność ten, który funkcjonował w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Niebawem zamknięty zostanie kolejny, tym razem w Suchej Beskidzkiej. To również punkt umiejscowiony w hali sportowej, przy Zespole Szkół im.Walerego Goetla. Będzie on funkcjonował jeszcze tylko do 31 sierpnia. Do tego czasu w punkcie nadal mają być podawane drugie dawki szczepionek Pfizer i Moderna. Można też zaszczepić się tam jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy