reklama
reklama

Bilans dnia: 2 nowe zakażenia w powiecie oświęcimskim

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, KORONAWIRUS - wiadomości, 15.05.2020 17:40,
Nowe dane sanepidu.
Bilans dnia: 2 nowe zakażenia w powiecie oświęcimskim
Jak informuje w piątek wieczorem Małopolski Urząd Wojewódzki, badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 2 kobiety i 2 mężczyzn, w wieku od 18 do 67 lat, z Krakowa (1 osoba), powiatu oświęcimskiego (2 osoby) i nowotarskiego (1). Aktualnie wszystkie te osoby przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1117 osób.

Jednocześnie sanepid informuje o kolejnych ozdrowieńcach z województwa. To 9 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 15 do 76 lat, z Krakowa (3 osoby), powiatu krakowskiego (3), brzeskiego (2), suskiego (1), limanowskiego (1), bocheńskiego (1), oświęcimskiego (1) i myślenickiego (1), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 548 ozdrowieńców.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy