reklama
reklama

Bez wahania wszystkim pomagał. Teraz sam potrzebuje wsparcia

Wiadomości, 06.03.2024 15:55, eł

U Rafała Pietronia zdiagnozowano glejaka, a koszty jego leczenia przerastają jego możliwości finansowe.

Bez wahania wszystkim pomagał. Teraz sam potrzebuje wsparcia

Rafał Pietroń z Zagórnika, pracujący zawodowo jako doradca w sieci Play, zawsze był niesłychanie uczynnym człowiekiem. Nigdy nie odmówił, gdy ktoś go poprosił o pomoc. Ba, sam ją oferował, jeśli wiedział, że ktoś z jego bliskich czy znajomych potrzebuje wsparcia. Teraz jednak znalazł się po drugiej stronie. Tym razem to on jest w trudnej sytuacji, z której nie wyjdzie bez pomocy innych.

Niedawno dowiedział się, że ma złośliwego glejaka mózgu czwartego stopnia. To rozlany nowotwór, który szybko się rozrasta. Jego choroba wyszła na jaw, gdy pojechał do szpitala w odwiedziny u bliskiej osoby. W trakcie tej wizyty zasłabł i upadł. Miał sporo szczęścia, że stało się to w miejscu, gdzie nie musiał długo czekać na pomoc medyczną. Lekarze szybko zdiagnozowali glejaka i Rafał Pietroń trafił wkrótce na stół operacyjny.

Ale zabieg usunięcia guza to dopiero początek długiego leczenia i żmudnej rehabilitacji. A to wiąże się z niemałymi kosztami, bowiem nie każda forma terapii dostępna jest w ramach NFZ. „W związku z chorobą Rafał nie jest w stanie pracować, a konieczne leczenie przekracza jego budżet. Wiemy doskonale, iż mogliśmy liczyć na jego pomoc o każdej porze dnia i nocy... Dzisiaj Rafał potrzebuje naszego wsparcia...” - napisał jego przyjaciel Paweł w opisie zbiórki na leczenie pana Rafała.

Zrzutka na ten cel odbywa się TUTAJ.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy