reklama
reklama

Agnieszka przegrała walkę z rakiem. Jej zmagania poruszyły serca wielu naszych czytelników

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 08.04.2024 18:27, eł

Smutna wiadomość.

Agnieszka przegrała walkę z rakiem. Jej zmagania poruszyły serca wielu naszych czytelników

Przez 8 lat Agnieszka Kierczak z Inwałdu zmagała się z rakiem różnych narządów. Przeszła niejedną operację i różne formy leczenia. Kilka razy przyszło jej zmierzyć się z diagnozami, które wprost zwalały z nóg. Choć kobieta czasem traciła nadzieję, wrodzony optymizm sprawiał, że szybko potrafiła ją odzyskać.

Historię pani Agnieszki opisaliśmy tutaj. Dzięki artykułowi zbiórkę na jej leczenie zasiliło wiele wpłat. Niestety, żadna suma pieniędzy nie mogła zagwarantować, iż kobieta wygra walkę z nowotworem. Tym razem guz był zbyt rozległy, by usunąć go podczas jednej operacji. Aby kobieta została zakwalifikowana do kolejnego zabiegu, musiała przejść długotrwałe leczenie. Nie zdołała dotrwać do jego końca. Dzisiaj (8 kwietnia) wydała ostatni oddech. Pozostawiła po sobie wiele osób pogrążonych w smutku. Miała zaledwie 38 lat.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy