reklama

64-latek ukradł alkohol, miał też przy sobie kradziony telefon

, Wiadomości, 27.12.2016 12:36, (red)
A to wszystko w Wigilię w supermarkecie w Andrychowie....
64-latek ukradł alkohol, miał też przy sobie kradziony telefon

24 grudnia w Andrychowie zatrzymano 64-letniego mieszkańca tego miasta, który posiadał przy sobie trzy telefony, w tym jeden pochodzący z kradzieży.

 

Mężczyzna został zatrzymany przez pracownika ochrony w jednym z supermarketów. Powód: kradzież alkoholu. Ochroniarz rozpoznał mężczyznę, który godzinę wcześniej  w tym samym supermarkecie dokonał kradzieży czterech butelek alkoholu różnych marek. Odzyskany towar powrócił do sprzedaży.

 

Złodzieja przekazano policjantom. Policjanci ustalili, że mężczyzna oprócz skradzionego alkoholu posiada przy sobie także trzy telefony komórkowe. Po zweryfikowaniu danych w policyjnej bazie okazało się, że jeden z telefonów pochodzi z kradzieży dokonanej na terenie województwa podkarpackiego.

 

Teraz policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach mężczyzna wszedł w posiadanie pozostałych telefonów.

 

 

 

źródło: policja

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy